Skocz do zawartości

BRNO


kasia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę wybrać się w tym roku na GP do Brna, poczytałam trochę na forum na ten temat ale dalej mam mętlik w głowie.

Udało mi się ustalić co następuje:

1. Bilety do kupienia w Grandys Duo w Łodzi mozna zamawiać telefonicznie za pobraniem.

2. Spać najlepiej na campingu 2km od toru, chociaż spania tam ponoć nie ma, bo trwa ciągła impreza.:rolleyes:

3. Żarcie lepiej zabrać ze sobą, bo taniej i nie trzeba nigdzie chodzić i szukać.

4. Bilet kupić najlepiej taki żeby móc przemieszczać się po całym motodromie i najlepiej na trybunę trawiastą bo fajniejsza atmosfera. :P

 

 

Teraz mam pytania:

1. Czy na tym campingu jest na tyle miejsc że pomieszczą się wszyscy czy na przykład gdy przyjedziemy w piątek w nocy to nam podziękują z powodu braku miejsc???? :P A może jest tam jakaś rezerwacja miejsc?

2. Czy trybuny trawiaste mają jakieś podwyższenia żeby jeden drugiemu nie zasłaniał, czy trzeba być tam skoro świt, bo z końca nic nie widać. :)

3. W którym miejscu na torze odbywa się palenie gum po wyścigu głównym (nie chcę żeby to mnie ominęło) :icon_twisted:

4. A tak w ogóle to można na motodrom wnosić piwo :P bezalkoholowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

na moto GP w Brnie byłem trzy lata temu więc być może coś się zmieniło ale:

1. jest tam camping (przez pola to chyba niecały kilometr do wejścia na tor), ten camping to w zasadzie brama wjazdowa i pole, więc raczej nie powinno być problemu z miejscem, bo po prostu drewniane, symboliczne płotki przesuwają dalej i tyle... Impreza trwa tam cały czas - to prawda, a jedynym problemem jest niski poziom sanitariatów. 2. Na miejscu campingu jest kilka przenośnych bufetów, typu grill, flaki itp, na torze także, co do cen - nie wiem, niektórzy przygotowywali sobie sami, ja kupowałem gotowe..

3. Piwo sprzedają na terenie toru -w plastykowych kubeczkach, więc zakazu nie było...

4. Trybuny są na dość dużym skoku, więc widać dobrze z każdego miejsca, z tym że z góry jest większa perspektywa.

5. Jest tam jakis podział sektorów, ale w zasadzie poza trybuną z miejscami siedzącymi i paddockiem łaziliśmy po terenie całego toru, gdzie komu bardziej się podobało.

6. to palenie gum odbywa sie pewnie na najszybszej prostej, akurat jedynym miejscu, które dosc dokładnie zasłania wspomniana wyżej trybuna...

To tyle, ktoś na pewno był tam później niż ja więc niech ewentualnie mnie zweryfikuje i poprawi jeżelli coś się zmieniło..

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

na moto GP w Brnie byłem trzy lata temu więc być może coś się zmieniło ale:

1. jest tam camping (przez pola to chyba niecały kilometr do wejścia na tor), ten camping to w zasadzie brama wjazdowa i pole, więc raczej nie powinno być problemu z miejscem, bo po prostu drewniane, symboliczne płotki przesuwają dalej i tyle... Impreza trwa tam cały czas - to prawda, a jedynym problemem jest niski poziom sanitariatów. 2. Na miejscu campingu jest kilka przenośnych bufetów, typu grill, flaki itp, na torze także, co do cen - nie wiem, niektórzy przygotowywali sobie sami, ja kupowałem gotowe..

3. Piwo sprzedają na terenie toru -w plastykowych kubeczkach, więc zakazu nie było...

4. Trybuny są na dość dużym skoku, więc widać dobrze z każdego miejsca, z tym że z góry jest większa perspektywa.

5. Jest tam jakis podział sektorów, ale w zasadzie poza trybuną z miejscami siedzącymi i paddockiem łaziliśmy po terenie całego toru, gdzie komu bardziej się podobało.

6. to palenie gum odbywa sie pewnie na najszybszej prostej, akurat jedynym miejscu, które dosc dokładnie zasłania wspomniana wyżej trybuna...

To tyle, ktoś na pewno był tam później niż ja więc niech ewentualnie mnie zweryfikuje i poprawi jeżelli coś się zmieniło..

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja planuje na 99% w tym roku pojechać do Brna, bo jeszcze ani razu nie byłem, a najprawdopodobnie będę miał cały sierpień wolne :D. Tylko czy może znacie strony www z relacjami z poprzednich MotoiGP, ile wychodzi orientacyjnie koszt całego wyjazdu - myślę o noclegach pod namiotem, bo chyba będzie najtaniej ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Chętnie nawinę z Tobą troszke kilometrów do Brna. Czekam na szczegółowe informacje. Pozdrawiam

 

 

Na razie nic odnośnie wyjazdu nie jest pewne, bo moja grupa wypadowa jeszcze się waha. :icon_twisted:

 

Jaka jest cena biletow i kepingu???

 

pozdr.

Wojtek

 

Poczytaj sobie tutaj jest dużo ważnych informacji

http://forum.motocyklistow.pl/BRNO-2006-t42947.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biletów wcale nie musicie zamawiac , mozna je kupic przed samym wejsciem caly czas bez obaw braku miejsc. Bo coś takiego jak "brak miejsc" nie występuje , ja dojechałem w zeszlym roku rano w sobote i na polu bylo jeszcze kupe miejsca. Zapełniło sie dopiero wieczorem. Kupiłem karnet na sektory A B D E G za 700 koron ,najpepsze miejsca były miedzy sektorami b , d przy parkingu dla koni widac tam telebim więc mozna sledzic cały wyscig a i zakręty w tym miejscu robią wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...