Skocz do zawartości

półlitrowe dwucylindrówki - co wybrać ???


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie temat byl, ale po przerobce forum chyba zostal wywalony, a pzrynajmiej ja nie moge znalesc

Wlasnie koncze robic prawko, za kilka dni egzamin, wiec pora sie nad czyms rozejrzec. :)

Jako ze nigdy nie posiadałem wiewkszej maszyny, na poczatek planuje kupic jakąś niewielka 500-tkę.

A konkretniej CB, GS, GPZ. Początkowo bylem zdecydowany na GS, ale zauwazylem ze w polsce jest tych sprzetów w wersji obudowanej jak nalekarstwo. Natomiast GPZ w wiekszosci wystepuje w werski obudowanej. CB jak sie dowiedzialem przy umiarkowanej jezdzie jet nie do zajezdzenia.

I mam dylemat czy postawić na bezawaryjność, wygode czy łątwośc prowadzenia.. :rolleyes:

 

A w brew wszystkiemu dylemat mam duzy bo bedzie to moje pierwsze moto i niechce po jednym sezonie pluc sobie w brode i zalowac wyboru. :P

 

Przewiduje kupic motocykl w wieku okolo 10 lat, moze troszke mlodszy.

Jezeli ktos ma jakies linki do stron o tychcze motocyklach to niech wrzuci.

 

Nie chce tez wpisow w stylu kup sobie jakas tysiaczke czy so w tym stylu - wiem co chce. :icon_twisted:

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moto ma mieć ok. 10 lat, to nie ma większe znaczenia czy wybierzesz GPZ, czy CB.

To zależy od konkretnego egzemplarza.

Najlepiej poszukaj obu modeli i porównaj w jakim są stanie technicznym.

Zresztą oba modele mają swoich zwolenników jak i przeciwników.

 

Ja wybierałem pomiędzy GPX 600 z 90, a GPZ 500 z 94. Niestety ten 94, pomimo że był młodszy, był w znacznie gorszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stałem pod podobny dylematem pół roku temu: GS, GPZ, CB (w takiej kolejności). Tak naprawdę szukając sprzęta nie nastawiałem się na konkretną firmę, ale na STAN TECHNICZNY (!!!) i wizualny jaki konkretny egzemplarz prezentował.

A że się trafiła fantastyczna Hondzia po czasie stwierdzam, że lepiej być nie mogło i jako właścieciel Hondy ją polecam :buttrock:

Ps. to samo moze powiedziec kazdy co dosiada GS lub GPZ - dla każdego z osobna 'nasze' motocykle są najlepsze -bo NASZE :crossy:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...