Skocz do zawartości

Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe


Rekomendowane odpowiedzi

Do AC w Allianz wystarczy jedno seryjne zabezpieczenie i chyba mają najlepsze stawki - w pzu przemiła pani wyliczyła mi 6100 zł za samo AC :icon_razz:

 

Xene z alarmem stosuję i polecam

dodatkowo łańcuch MAGNUM z takowym zapięciem

 

 

 

pozdro,

Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na koszta AC sobie odpuściłem agent z PZU wyliczył ok 2800zł troche dużo :buttrock: dlatego zakupiłem łańcuch OXFORD MONSTER niby wytrzymuje te 5 minutowe ataki na rozwiercanie piłowanie itp. tylko jedna wada to waga, ale jeżdzi w sakwie więc specialnie nie jest uciążliwy. i założyłem alarm PATROL LINE 544 mógłby być jeszcze czulszy ( dzieciaki obmacujący moje maleństwo :icon_razz: ) ale nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w prezencie disc lock firmy ONGUARD przwdopodobnie amerykańskiej produkcji.

Czy ktoś ma zdanie na temat technologi i jakości tych zabezpieczeń?? Wygląda dość solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odświeżam temat bo kupuje moto ;D kiedyś w ŚW (kilka miesięcy temu) czytałem że mają być dostępne w sprzedaży jakieś "chipy" które podczepia sie do motocykla ,"...Dzięki czemu rodzice mogą w internecie ,po wejściu na dopowiednią stronę www monitorować z jaką prędkością i gdzie się znajdują ich dzieci...." fajna zabawka w razie kradzieży łatwo było by namierzyć sprzęt tylko czy ktoś może wie czy to już jest dotępne w sprzedaży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz AC to zwrócą wszystkie złotówki.

Jesli masz specjalnie przygotowana* polise. Jesli zas bedziesz mial zwykle AC, to potraca Ci za amortyzacje ze wzgledu na wiek. Ja mialem auto (stare, 1985 :D) ubezpieczone na 10k zl, dostalem 5700 (od tej sumy trzaby odjac kase za skladke, czyli w moim przypadku 1300 zl). I tylko dlatego, ze wykupilem jakas tam opcje w polisie (nieco na pale, no ale wykupilem), inaczej chyba VAT by mi potracili zlodzieje :D

 

* czyli wycene rzeczoznawcy, uznana przez TU oczywiscie

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że na tym filmie widać, że żadne zabezpieczenie nawet te niby super bezpieczne ABUS nie wytrwały czasu 5 min., a nawet się do niego nie zbliżyły, wychodzi z tego, że każdy łancuch wykaże podobną skuteczność, a nie że jak wydamy po 500 zeta to nikt nie przetnie.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...