Skocz do zawartości

6 Ogólny Zlot Motocyklowy "VI GRYFPARTY 2006" zamek książąt mazowieckich w Liwie


mycy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi również dane było bawić (się) na zlocie w sobotę. Mimo iż załapałem się jedynie na część imprezy, główna atrakcja w postaci wspomnianej Marty mnie nie ominęła. :lapad: ;) :P

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdgeCrusher - ja na przykład byłem :lapad: ale nie wiem czy się spotkaliśmy...

 

zalmen3 - ten gość to ojciec Bogdana z Brańska, ale imienia nie pomnę (zawsze za dużo browaru chyba było ;) ). Fakt, że gość miał sporo fartu. Położył moto na asfalt, bo widział że nie wyhamuje przed tym autem. Uszkodzenia niewielkie: jakieś popdginane podnóżki, klamki, wgięty błotnik. Jemu też się nic nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kochani Wielkie dzięki :lapad: za przybycie :wink: i klimat jaki razem udało sie nam stwożyć :P :P na "VI GryfParty 2006" na zamku w Liwie składam Wam w imieniu swoim i organizatorów. :) ;) :wink:

 

Był niezły zapierdziel ale myśle że zlocik zostanie na długo w pamięci. ;) :D

 

Z motocyklowymi pozdrowieniami

 

Mycy

K.M.Gryf.

www.gryf.riders.pl

Edytowane przez mycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłączę do podziękowań.Dzięki za przybycie i wspólną zabawę.Mam nadzieję że w podobnym lub większym gronie spotkamy się w przyszłym roku , i mam nadzieję że w tym samym cudownym miejscu ;)

 

 

 

 

W sumie fajnie, że coraz więcej jest motocykli - wybieram się do muzeum, a tutaj zlot motocyklowy...

 

bo trzeba czytać uważniej dział Zloty to by wyczytał że tam motorycerstwo baluje :wink: ,szkoda ,szkoda że nie zostaliście bo się działo ,oj działo :lapad: :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kochani Wielkie dzięki :lapad: za przybycie :wink: i klimat jaki razem udało sie nam stwożyć :P :P na "VI GryfParty 2006" na zamku w Liwie składam Wam w imieniu swoim i organizatorów. :) ;) :wink:

 

Był niezły zapierdziel ale myśle że zlocik zostanie na długo w pamięci. ;) :D

 

Z motocyklowymi pozdrowieniami

 

Mycy

K.M.Gryf.

www.gryf.riders.pl

 

 

Oooo...to Twoj byl ten drugi V-Max z areografem :biggrin:

 

Szkoda ze nie bylo nam dane zamienic paru slow...

 

Pozdrawiam

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zalmen3 - ten gość to ojciec Bogdana z Brańska, ale imienia nie pomnę (zawsze za dużo browaru chyba było ;) ). Fakt, że gość miał sporo fartu. Położył moto na asfalt, bo widział że nie wyhamuje przed tym autem. Uszkodzenia niewielkie: jakieś popdginane podnóżki, klamki, wgięty błotnik. Jemu też się nic nie stało.

 

Fakt, ze mial duzo szczescia, ale nie bez znaczenia bylo to, iz jego predkosc przed calym zdarzeniem byla niewielka. Facet z matiza tez niezle sie wystraszyl, zeznal nawet, ze zagapil sie na motocykle stojace przy knajpie i w ostatniej chwili przypomnial sobie, ze mial skrecic w lewo. Gwaltownie sie zatrzymal i wlaczyl kierunek dopiero po zatrzymaniu sie. Facet na czoperku nie mial wiec za wiele czasu na reakcje. Omijac tez nie bylo jak, bo dalej droga sie zwezala i wchodzila na most nad Liwcem. Na szczescie kierowca matiza stwierdzil, ze nie ma sensu spisywac protokolu, bo w sumie to mial tylko uszkodzony lekko zderzak i tablice rej. z tylu. Dobrze tez ze pozostale dwa motocykle (ninja i chyba SV-ka) jechaly w na tyle duzej odleglosci, ze zdazyly spokojnie wytracic predkosc i ominac lezacego "wojka" jak sie o nim wyrazila pasazerka SV-ki :lapad:

 

Pozdrawiam

 

PieS A moze mi ktos powiedziec o co chodzilo ze spaleniam auta, bo akurat na tej czesci imprezy mnie nie bylo - dotarlem dopiero jak straz dogaszala wrak.

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...