Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupujesz w Salonie to uzbroi sie w cierpliwość, ja już czekam 4 tydzień :)

 

 

no cos sie ku*wa pozawieszalo, ja czekam juz 3 i chyba jeszcze ze 2 bede musial odpekac

 

BTW kupilem sobie nowe kombi Arlen'a w Hondzie jest 20% obnizka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos sie ku*wa pozawieszalo, ja czekam juz 3 i chyba jeszcze ze 2 bede musial odpekac

Jeśli chodzi o Suzuki to podobno dwie dostawy zostały połączone i zamiast 21 Lutego dotarły lub docierają do Hamburga teraz :wink: Tak mi powiedzieli w POLANDPOSITION, ale ch*j wie jak jest naprawde. Jak zadzwoniłem do ASO SUZUKI do Trójmiasta powiedzieli mi że max. czas oczekiwania od wpłacenia zaliczki to 14 dni :crossy: Więc ku*wa nie wiem czy ktoś tu sobie w kulki nie leci :)

 

No ale podobno w przyszłym tygodniu ma być, więc zobaczymy :wink:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ku*wa lol trzeba se bylo rower kupic :D

 

Klaudiusz w Poland Position moto maja byc w piatek lub nastepny poniedzialek, dzisiaj dzwonilem i takie info dostalem. Mysle , ze jest to prawda bo Expo sie zbliza i chyba tym razem wystawia prawdziwego K7 a nie jakas makiete :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Klaudiusz w Poland Position moto maja byc w piatek lub nastepny poniedzialek, dzisiaj dzwonilem i takie info dostalem. Mysle , ze jest to prawda bo Expo sie zbliza i chyba tym razem wystawia prawdziwego K7 a nie jakas makiete :crossy:

 

ku*wa, w następny Poniedziałek ;) pogieło ich :banghead: No nic pocieszam sie faktem że "ich" Maszynki na Wyścigi tyż tam są, he he he he :biggrin: więc może zadziałają:)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przeleciałem ponad 100km. Pogoda jak widać tylko latać. Współczucia dla was koledzy odnośnie sprzętów ale pocieszcie się, że póżniej nie jeden będzie wam zazdrościł. Do zobaczenia na drodze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooo Panowie szlachta :P . Pożegnałem się z Hondą w dniu dzisiejszym. Nawinąłem 100km i było zajebiście!!!! Jutro już odpalam Pana litra. Kiedy ustawka?

 

Dzisiaj pięknie polatałem, warto było sie urlopować :) No to jak, kiedy ustawka? Ktoś coś jeździ? Prezes sprzet gotowy widziałem dzisiaj - odbieraj i można polatać.

 

Dzisiaj pięknie polatałem, warto było sie urlopować :D No to jak, kiedy ustawka? Ktoś coś jeździ? Prezes sprzet gotowy widziałem dzisiaj - odbieraj i można polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...