Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zgłaszam swoją obecność . :crossy:

W sobotę dobije do 200 i będę pomykał troszkę szybciej. :biggrin:

Co byście mnie nie zgubili na trasie :icon_razz:

 

Pozdrawiam...

Ty to musisz koleżko chyba PW do Shrecka wystosować coby Ci nicka zmienił na GrzegorzGSX-R600 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Qrwa czemu te urzędasy nie pracują w sobotę :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to musisz koleżko chyba PW do Shrecka wystosować coby Ci nicka zmienił na GrzegorzGSX-R600 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

Qrwa czemu te urzędasy nie pracują w sobotę :biggrin: :crossy: :banghead:

 

Dzisiaj kolego byłem w PP i widziałem chyba twojego sprzęta, a jak nie twój to i tak powiem ci, że malowanie wybrałeś najbardziej zajebiste :biggrin: Ładnie chodził tyle powiem.

A moj Pan Litr jest już umówiony do Kędziora na hamowanie :banghead:

 

P.S. Wybiera się ktoś na bazar jutro, albo w niedziele?

 

 

CUPOWCY - Pawel mowil, ze jak chcecie to wam pozaklada pakiety, cena 450/calosc :wink:

Pozdro500 do chu*a wafla :icon_mrgreen: :banghead: :banghead:

 

Całość z owiewkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj kolego byłem w PP i widziałem chyba twojego sprzęta, a jak nie twój to i tak powiem ci, że malowanie wybrałeś najbardziej zajebiste :icon_mrgreen: Ładnie chodził tyle powiem.

A moj Pan Litr jest już umówiony do Kędziora na hamowanie :icon_mrgreen:

 

P.S. Wybiera się ktoś na bazar jutro, albo w niedziele?

Kuuuuurwa no0 nie doczekam się tego poniedziałku no :icon_mrgreen: Ja się chyba prze3jade na ten bazar bo muszę pokrowiec zkupić. Na 9:30 jadę do PP po papiery - pewnie mi się zejdzie gdzieś do 10:00 -10:15 i potem mogę skoczyć na Służewiec gdzieś tak na 10:45 - ktoś chętny żeby się umówić na Wyścigach o tej godzinie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuurwa no0 nie doczekam się tego poniedziałku no :icon_mrgreen: Ja się chyba prze3jade na ten bazar bo muszę pokrowiec zkupić. Na 9:30 jadę do PP po papiery - pewnie mi się zejdzie gdzieś do 10:00 -10:15 i potem mogę skoczyć na Służewiec gdzieś tak na 10:45 - ktoś chętny żeby się umówić na Wyścigach o tej godzinie ???

No cóż, nie tylko ty czekasz do Poniedziałku :icon_mrgreen: Braki kadrowe w Urzędzie Komunikacji :icon_mrgreen: Załamka :icon_razz: Te blachy to chyba sami malują w piwnicy i przycinają :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ OTWORZYŁEM SEZON 2007 :) co prawda na Grzesia :icon_eek: Gixerze - ale zawsze :flesje: .

 

P.S.

 

Jak ktoś założy temat "dzisiaj, Wiertnicza ok. godz. 15:00 - dresiarz w trampkach, jeansach i bluzie na brand new 600 K7, o boszsze !" - to będzie o mnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku*wa z racji tego że jutro odbieram (mam nadzieję, że nic się nie zmieni) swój skuter to olewam robotę, biorę dzień wolnego i LATAM :) , a raczej pyrkam bo sprzet na dotarciu... W sumie będę jeździł do 21:00 więc jak ktoś będzie chciał się dołączyć to dzwonić :)

 

leci ktos z was jutro do Poznania? bo ja sie chyba przejde pozamykac oponki :D
Bodzyń, uważaj tylko żebyś dekli nie pozamykał :) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...