Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bywam co dwa tygodnie w Warszawie (czasami rzadziej) i w sobotę po 15 mam sporo czasu. Polećcie mi jakieś miejsce gdzie mógłbym sobie przysiąść, zaćmić cygarko, napić się jakiegoś piwka czy kawy.

Zaglądałem do 2oo ale tam otwierają po 17, a nie będę się włóczył po okolicy do dej godziny bez celu.

Z góry dzięki za rady.

 

Szwejk na Placu Konstytucji.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY EKIPA HW SZYKUJE SIE NA JAKIES ROZPOCZECIE SEZONU ???

 

tzn, czy idziemy ponapierdalac troche na bajkach ???

pozdro600

 

Of kors - w tym tygodniu zakładam nowe Dunlopy D209 i napierdaaaaaaalamy!!!!!!!!!

 

Jak sie kurna ciesze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY EKIPA HW SZYKUJE SIE NA JAKIES ROZPOCZECIE SEZONU ???

 

tzn, czy idziemy ponapierdalac troche na bajkach ???

pozdro600

 

Łał prezs poczuł wiosne i czyżby zdanie zmienił :biggrin: . To jest nam miło :eek: .

 

Widzisz Areczku trzeba było się nie pozbywać sprzęta przed zakupem nowego :crossy: :)

 

Bo ja na nowy będę jeszcze czekał okło dwóch tygodni ale mam erłana do śmigania :) .

 

Tak więc czekam na HASłO ZACZYNAMY i ognia... :eek:

 

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn, czy idziemy ponapierdalac troche na bajkach ???

czy ja dobrze czytam co widze ?

ale mi sie tekst od razu przypomina z TF co mi Pan Prezes zapodał :crossy:

 

ja bym sie chcial wyrobic, prosze o jakies wczesniejsze info o terminie oficjalnego rozpoczecia :clap:

moj moto czeka juz tylko na wymiane klockow hamulcowych i gotowy na przelot, chociaz znajac Was to hamulce beda mi najmniej potrzebne podczas jazdy - wlasciwie moge je sobie pewnie zupelnie wymontowac bo to tylko zbedny balast i dodatkowa masa wirujaca :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tylko kupię ten je*any motocykl to rozpoczynam sezon :)

 

Ty nie masz moto, ja qurwa nie mam butów bo mi gdzieś utknęły w drodze z USA. Kurna trzeba było swoich nie sprzedawać :) mądry polak po szkodzie

 

chociaz znajac Was to hamulce beda mi najmniej potrzebne podczas jazdy - wlasciwie moge je sobie pewnie zupelnie wymontowac bo to tylko zbedny balast i dodatkowa masa wirujaca :)

 

Czasem się przydają - naprawdę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...