Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej Warszawiacy, jak nastroje, czy ktoś jeździ w te ciepłe dni?Powiem Wam że oststnio tzn w sobotkę wsadziłem akumulator i upuściłem trochę zimowego paliwka przez 3 h. UUU ale jazda, wszystko sprowadza się do trasy siekierkowskiej, mówię wam mimo wiatru, puszek i innych niedogodności było super.Nie ma lepszego miejsca w całej tej naszej stolicy JAK TRASA SIEKIERKOWSKA i bicie rekordów prędkości. Do zobaczenia w lato.

 

Ależ oczywiście ....................... od dzisiaj bijemy rekordy na biegówkach lub na sankach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUU ale jazda, wszystko sprowadza się do trasy siekierkowskiej, mówię wam mimo wiatru, puszek i innych niedogodności było super.Nie ma lepszego miejsca w całej tej naszej stolicy JAK TRASA SIEKIERKOWSKA i bicie rekordów prędkości.

... i w statystykach smiertelnych wypadkow. :)

 

Ależ oczywiście ....................... od dzisiaj bijemy rekordy na biegówkach lub na sankach

Moze skutery sniezne trzeba kupic? :(

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł madafakerz :)

 

robimy powtórkę ostatniej imprezy?? czy wymiękacie??

 

tym razem prezes się stawi oczywiście - no... postawi nawet pierwszą kolejkę :)

 

 

 

pozdro600

 

coś to forum szwankuje :biggrin:

 

w sobotę powiadasz? jak najbardziej!

 

będziemy opijać twoje moto, kontrolerze :crossy:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze dacie radę zrobić rezerwację bo EKG zarezerwowało już chyba z 30 miejsc :icon_eek:. Ja nie dam rady, już mam plany których nie mogę zmienić. Prezes następnym razem to tak chociaż z 3 dni wcześniej byś wrzucił info :lapad:

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze dacie radę zrobić rezerwację bo EKG zarezerwowało już chyba z 30 miejsc :icon_razz:. Ja nie dam rady, już mam plany których nie mogę zmienić. Prezes następnym razem to tak chociaż z 3 dni wcześniej byś wrzucił info :bigrazz:

 

Potwierdzam ale i tak będzie więcej więc wpadajcie, może sie zintegrujemy :)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi mili skład nam się powiększył w nocy z 28/29 stycznia 2007. Ma zaledwie 53cm i waży 3120g, ale wyraźnie widziałem jak sie uśmiechała do breloka GSXR przy kluczach - jak schowałem to zaczęła płakać. Jej matka twierdzi, że to moja wyobraźnia, ale ja wiem swoje. Pozdrawiam w imieniu Marysi,

 

P.S. 2-3 latka i jakiegość pocketa trzeba będzie zakupić :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi mili skład nam się powiększył w nocy z 28/29 stycznia 2007. Ma zaledwie 53cm i waży 3120g, ale wyraźnie widziałem jak sie uśmiechała do breloka GSXR przy kluczach - jak schowałem to zaczęła płakać. Jej matka twierdzi, że to moja wyobraźnia, ale ja wiem swoje. Pozdrawiam w imieniu Marysi,

P.S. 2-3 latka i jakiegość pocketa trzeba będzie zakupić :banghead:

 

Gratulacje!! Niech ci sie dobrze chowa przyszla motonitka!!

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...