Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to może ktoś będzie dzisiaj w 2 kółkach? I może będzie chciał polatać z plecaczkiem?

Ja będę autobusem :banghead:

A sądzisz że możesz polubić tylną "kanapę" gixera :banghead: :banghead: Jak tak to ja ZAPRASZAM, tylko widzę że jesteś tu nowa więc może jeszcze dam Ci trochę czasu na przemyślenie tej kwestii :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje Sligier że założysz kanape i rączki do trzymania dla koleżanki Ani. A może tak zwyczajnie raz kolano na winklu i już opcja autobus Warszawa-Sulejówek.

 

Bo zabardzo trzęsie he he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sądzisz że możesz polubić tylną "kanapę" gixera :buttrock: :buttrock: Jak tak to ja ZAPRASZAM, tylko widzę że jesteś tu nowa więc może jeszcze dam Ci trochę czasu na przemyślenie tej kwestii ;)

 

no pewnie mało wygodnie będzie i fakt jestem tu nowiusieńka :crossy: ale chyba nie może być bardziej niewygodny niż BMW na którym jeździłam z kumplem w dni otwarte Liberty Motors.

 

Dzięki za propozycję :)

 

Mam nadzieje Sligier że założysz kanape i rączki do trzymania dla koleżanki Ani. A może tak zwyczajnie raz kolano na winklu i już opcja autobus Warszawa-Sulejówek.

 

Bo zabardzo trzęsie he he he

 

 

Teraz mieszkam na pradze w okolicach wileniaka to nawet w miare po drodze na targówek ;)

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje Sligier że założysz kanape i rączki do trzymania dla koleżanki Ani.
Chłopcze jakbyś jeździł motocyklem :) to byś wiedział że jest całe mnóstwo innych możliwości dla plecaczka do trzymania się niż siakieś tam rączki :crossy:

 

ale chyba nie może być bardziej niewygodny niż BMW
No ba, przy takiej bejcy to na gixerze jest normalnie jak na bujanym fotelu i to w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)
Teraz mieszkam na pradze w okolicach wileniaka to nawet w miare po drodze na targówek ;)
No nawet nie w miarę a jak najbardziej po drodze ;)

 

P.S. Sama mieszkasz :buttrock: :buttrock: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze jakbyś jeździł motocyklem ;) to byś wiedział że jest całe mnóstwo innych możliwości dla plecaczka do trzymania się niż siakieś tam rączki :crossy:

 

No ba, przy takiej bejcy to na gixerze jest normalnie jak na bujanym fotelu i to w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)

No nawet nie w miarę a jak najbardziej po drodze ;)

 

P.S. Sama mieszkasz :buttrock: :buttrock: ;)

 

he he. A no tak wyszło że sama... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaraz będzie komplet w 2oo bo Ania mieszka sama he he.

Dziś czarne chmury na moją Dywersją ale jak by co to nastepnym razem się łapię i napewno się nie zgubię he he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he. A no tak wyszło że sama... :cool:
to o której w tych dwóch kołach :icon_twisted: :P

 

Normalnie "M jak Miłość" :D :)
Byś mi tu lepiej dał cynę czy koleżanka jeździ konno, bo mi się nie chce szukać, a nie siejesz SPAM ;)

 

Dziś czarne chmury na moją Dywersją ale jak by co to nastepnym razem się łapię i napewno się nie zgubię he he he
A co, zamontowałeś TURBO :crossy: ;)

 

Sprawdzone są kieszenie ;) Tłumik to raczej za gorący, a lusterek szkoda
No i widzisz Listek - koleżanka jest doświadczonym plecaczkiem to wie, a Ty amatorze proponujesz tu jakieś lusterka i inne takie, ech... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...