Skocz do zawartości

moto do 3400zł


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muma nawet nie kombinuj ze to będzie czoper bo to nie ma za dużo mocy. Bier suzuki Jest najciekawsze z tych wszystkich

A to z pod warszawy już sprzedane kupił kumpel i w bardzo dobrym stanie jak za te pieniądzę moto zrywne plastyki całe kilka rysek ale nie widocznych za pierwszym spojrzeniem. Ogólnie to ja biore suzi jak sie jakaś trafi.......

może masz racje ale czoper też sie fajnie prezentuje.....szczerze mówiąc jescze niewiem co kupie najlepiej jak byście mi doradzali dajmy nato pokazując w jakiś aukcjach podź dokładnych opisów..........

POzdrawiam MUMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz racje ale czoper też sie fajnie prezentuje.....szczerze mówiąc jescze niewiem co kupie najlepiej jak byście mi doradzali dajmy nato pokazując w jakiś aukcjach podź dokładnych opisów..........

POzdrawiam MUMa

 

OOOOOoooo..... dobrze to ująłeś. Dobrze sie PREZENTUJE! no i nic pozatym. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

co myślicie o tym moto ????(może ktoś wie lepiej niż ja)

http://www.allegro.pl/item102984558_honda_...n_idelany_.html

moto jest do 3500zł---pewnie do negocjacji

-w styczniu 2005 remont silnika, tloki, cylinder itd,

Prosze o pomoc w wyborze motoroweru

Pozdro MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOoooo..... dobrze to ująłeś. Dobrze sie PREZENTUJE! no i nic pozatym. :clap:

 

A czy Ty szeryfie kiedyś jechaleś na chopperze czy cruiserze, że "dobrze sie prezentuje i nic poza tym"?? Tylko nie jakims łosiu tylko jakąś 800 i w góre?? Nic tak nie ciągnie od samego dołu jak duże wolnoobrotowe V2, poza tym to jest nie do opisania sama jazda, przejedź sie kiedys to zobaczysz :icon_razz:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: Ale żeś wyjechał. mówimy tu o czoperach pięćdziesiątkach, a nie o Harleyu Fat-Boy... Wiadomo, wolnoobrotowe czoperki mają duży moment obrotowy, to ciągną od samego dołu racja, ale łos 50 napewno nie ma dużego momentu, bo to wysokoobrotowy silniczek przeciez jest, bo z czegos musi miec moc... Nio i ten dźwięk w chopperach, to jest coś pięknego, zgadzam sie, mozna sie zakochać, ale łoś, czy jinheng knight napewno nie dadzą takich wrażen...

 

P.S. przeczytaj moje poprzednie posty w tym temacie, wypowiedziałem sie dogłębniej na temat chopperków, ale widze, ty czytasz tylko 3 ostatnie posty i koniec...

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Masz racje ale jeśli nie chopper czy cruiser to może jakaś 80cm3 byle nie skuterki co myślicie o tym motorku ma on dozownik oleju??bo niechce mi sie już bawić w mieszanie oleju z benzą....

http://www.allegro.pl/item102987428_yamaha..._motorower.html

Pozdro MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj stary, mój kumpel to miał... nic pieknego, tzn. jak ja miałem 8 lat, to robiło wrażenie, ale wtedy, to nawet ogar wydawał sie wypasiony, ale ta yamaha wygląda starawo, bo jest stara i za ta cene masz tego derbi z tematu o allegro, który wydaje sie 1000 razy lepszy i jeszcze Ci 1000 złotych na wache i kaski zostanie... pozatym, spójż na rocznik.., Twój romet jest chyba nowszy. nie kupuj tego, za tę cene nie warto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecał bym ci kupic yamahe dt 80 albo honde mbx 80 chociaz jeżeli chcesz kupic cos na ulice to lepiej mbx ale jka chcesz od czasu do czasu polatac po piasku albo lesie to może byc i dt . Sam zamierzam kupić dt 80 i mam pytanie. niechce tworzyc nowego tematu tylko wtrące sie na chwile jaką wysokośc ma siedzenie w dt 80 ..

 

pzd :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecał bym ci kupic yamahe dt 80 albo honde mbx 80 chociaz jeżeli chcesz kupic cos na ulice to lepiej mbx ale jka chcesz od czasu do czasu polatac po piasku albo lesie to może byc i dt . Sam zamierzam kupić dt 80 i mam pytanie. niechce tworzyc nowego tematu tylko wtrące sie na chwile jaką wysokośc ma siedzenie w dt 80 ..

 

pzd :-)

niewiem ale zadaj pytanie tutaj to się odrazu dowiesz

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=22158&st=2220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają te ścigi nawet miałem kiedyś chęć takiego kupić ale. Od pewnego czasu w mojej miejscowości jeździ aprilla 50-ka i, że się tak wyrażę pierdzi jak stary romet albo jakiś komarcok. Trochę się uraziłem do takich 50-ek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprilia RS i DERBI GPR przebijaja wszzelkie 50tki w pierdzeniu. slyszales kiedys dzwiek NS1 na seryjnym wydechu?

musisz znalezc takie moto, ktore ci bedzi eodpowiadac i tyle. nie mozna oceniac wszystkich 50 czy 80ccm po dzwieku jednej.

pzdr:)

 

ps, ty jestes moze ten kermit z dawnego forum MS?(tak z ciekawosci pytam :icon_razz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że pierdzą, bo pewnie cisną ze 14 tyś. obr. to bedą pierdzieć. w koncu basowego źwięku to te silniki nigdy z siebie nie wydadzą. :/ a szkoda, bo ścigacze 50 były by naprawde bardzo fajne, gdyby miały taki poważny dźwięk.. A jak chodzi suzuki rg 80? też jak pierdziawka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprilia RS i DERBI GPR przebijaja wszzelkie 50tki w pierdzeniu. slyszales kiedys dzwiek NS1 na seryjnym wydechu?

musisz znalezc takie moto, ktore ci bedzi eodpowiadac i tyle. nie mozna oceniac wszystkich 50 czy 80ccm po dzwieku jednej.

pzdr:)

 

ps, ty jestes moze ten kermit z dawnego forum MS?(tak z ciekawosci pytam :))

przyznam ci racje są super ale ich cena odstrasza....najtańszy na allegro to 7300zł a ja szukam moto do 3400zł :icon_razz: ale niesądze żeby odgłosy rury wydechowej decydowały o wyborze moto :clap:

http://www.allegro.pl/item102220837_derbi_...50_replica.html

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że pierdzą, bo pewnie cisną ze 14 tyś. obr. to bedą pierdzieć.

 

 

po wbiciu sie na wysokie obroty dzwiek moze juz zaczynac satysfakcjonowac ucho:P

pierdza najbardziej na niskich obrotach- im wyzej tym lepiej.

 

pzdr:)

 

suzuki RG z tego co zauwazylem jest bardzo niski, chyba ze te co widzialem to jakies unikaty. dzwiek jak na 80ccm niczego sobie, ale to juz kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki RG z tego co zauwazylem jest bardzo niski, chyba ze te co widzialem to jakies unikaty. dzwiek jak na 80ccm niczego sobie, ale to juz kwestia gustu

 

Niski?? na foto wygląda normalnie, ale może zapodałby ktos gdzieś w temacie o fotach foty nie samego suzuki, a jak ktoś na nim siedzi, albo jeździ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...