Skocz do zawartości

zakupo suzuki gsxf (jajko)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i nie posiadam motocykla ale pisze w imieniu mojej ukochanej. Otoz niedawno sprzedala swojego ukochanego GS500 i poszukuje GSXF.Znalazla na allegro cos takiego:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=100972823

 

Pytanko czy ktos z was z okolic Krakowa zna ten motocykl lub ewentualnie moglby cos o nim powiedziec. Generalnie moja ukochana jest prawie ze zdecydowana ale nie chcielibysmy jechac z Poznania do Krakowa tylko po to zeby si eokazalo ze moto jest po jakims slizgu albo w oplakanym stanie.

Z gory dzieki za opinie i ewentualna pomoc

Edytowane przez chris_vectra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak moto lezalo zapewne i z lewej i z prawej strony. Owiewki byly malowane , nie ma wgrawerowanego wzorku takiego pod napisem GSXF , w ogole co to za kolor "F" LOL . Sam mam ten model i mam malowana lewa owiewke cala , ale nie naklejalem zadnych lipnych naklejek ; o. Siedzenie tez mi nie wyglada na jakies oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to Ci 600 nie polecam, bo chyba zbyt mała zmiana jak z GSa, ale to kwestia czego oczekuje Twoja ukochana, dlaczego chce sprzęta zmienić.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i nie posiadam motocykla ale pisze w imieniu mojej ukochanej. Otoz niedawno sprzedala swojego ukochanego GS500 i poszukuje GSXF.Znalazla na allegro cos takiego:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=100972823

 

Pytanko czy ktos z was z okolic Krakowa zna ten motocykl lub ewentualnie moglby cos o nim powiedziec. Generalnie moja ukochana jest prawie ze zdecydowana ale nie chcielibysmy jechac z Poznania do Krakowa tylko po to zeby si eokazalo ze moto jest po jakims slizgu albo w oplakanym stanie.

Z gory dzieki za opinie i ewentualna pomoc

 

kolego ja mam do sprzedania suzuki gsx600 f rok 2005 1100 mil sprowadzony z usa , ma kilka rysek ale to kosmetyka i z tego powodu wolam za niego 16000, zawsze mozna sie dogadac ale mozna negocjowac, motor jest w mielcu woj. podkarpackie jak bys byl zainteresowany moge przeslac zdjecia, troszke wiecej kasy ale masz praktycznienowy motocykl z praktycznie zero przebiegu !! pozdrowienia moj e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze roznica miedzy GS a gsx-f jest naprawde spora bo gs mial po zdjeciu ogranicznika cos kolo 60 koni chyba a GSXF 600 ma ok 80. Moze w aucie 20 koni to nie jest az tak odczuwale ale w motocyklu to sporo wg mnie. Motor ma byc poporstu troche szybszy od GS-a bo we 2 osoby na GS-ie to juz sie tak sympatycznie nie jedzie a z koloei motor powyzej 100 koni to juz za szybka maszyna jak dla niej

Co do oferty kolegi to niestety mozliwosci finansowe sa ograniczone i 10-11 tys to abslolutne maksimum

A co do tego suzuki z linka to jestescie pewni ze motor jest po slizgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam radził nie kupować "jajka" tylko jakiś mocniejszy motocykl. Uważam że powinna kupić już jakiegoś tysiąca lub ew. np fazera 600. Między gsxf a gs wcale nie ma takiej kolosanej różnicy. Fakt że maszyna ma troszkę więcej mocy ale po przesiadce z gieesa zudzi się jej to moto po ok 1 miesiącu. Zresztą jako to dosyć ciężki motocykl i mimo wszystko uważam że lepiej bedzie się czuła na jakim nowszym konstrukcyjnie (niekoniecznie rocznikowo) motocyklu mającym powyżej 100km.

 

Jak oponowała poprzednie moto to myślę że ze sprzętami pokroju hornet czy cbr 600/900 też dałaby sobie świetnie radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...