Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 1600


Stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam mam zamiar kupić kavasaki vn 1600 Nomad ale nie mogę znależć na ten temat żadnych opini.Moze ktoś z was ma taki motocykl lub zna stronę na której są takie opinie .Chciałbym wiedzieć co najwiecej ulega awari i czy to dobry wybór.Biorę jeszczę pod uwage suzuki vl 1500 i Yamahe Road Star silverado 1600 lub 1700.Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeżdże Vn 1500 i to nie jest Nomad ale robie to od 3 sezonów i motorek jest bezawaryjny .Wybor Twój uważam za słuszny ,ale to moja subiektywna ocena .Znajomy Smiga Road Starem i też ma o tym motorku jak najlepsze zdanie .Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić kavasaki vn 1600 Nomad ale nie mogę znależć na ten temat żadnych opini.Moze ktoś z was ma taki motocykl lub zna stronę na której są takie opinie .Chciałbym wiedzieć co najwiecej ulega awari i czy to dobry wybór.Biorę jeszczę pod uwage suzuki vl 1500 i Yamahe Road Star silverado 1600 lub 1700.Z góry dziękuję.

 

Z calym szacunkiem ale nie wiesz nic o awaryjnosci sprzeta a juz

zdecydowales sie go kupic? Widze, ze podjales decyzje od dupy strony...

uwazaj bo sie mozesz naciac.

Nomad to swietny motocykl ale zanim cokolwiek zdecydujesz to poznaj

najwazniejsze informacje o motocyklu, hm?

 

Pozdro. I niech ci moto sluzy jak juz dokonasz zakupu! :)

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto robione od 2003 roku

przebudowany stary silnik vn 1500

plus usuniete wady tamtego sprzeta, dlatego wsadzono podwojna tarcze z przodu, ladniejszy stylistycznie, felgi [ dla mnie to plus, bo szprychy mimo iz ladnie wygladaja to jak dla mnie sa dupne i wole felge, latwiej sie myje ]

wtrysk, automatyczna regulacja luzow zaworowych, chlodzenie ciecza, wal kardana, 20 litrow bak,

dla mnie same plusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...