Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 1600


Stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie,ABS pojawia się w 1700 i to dopiero w 2011r.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,mam zamiar zmienić moto,zobaczyłem kawasaki vulcana vn 1600,motor piekny chciałbym takiego właśnie ale, słyszałem że kawasaki to nie najlepszy wybór z racji tego iż motocykle tej marki sa awaryjne.Prosze o wszelkiego rodzaju opinie na ten temat każdego kto zna choć troche te motocykle, a przy okazji jakie jest spalanie, chamulce.Wczesniej jeżdziłem shadow vt 750 przez trzy lata.

Poniżej link modelu który ogladałem

Z góry dziekuje za odpowiedz -Maro.

 

 

 

http://motorfun.otomoto.pl/kawasaki-vn-vulcan-vn-1600-pszczyna-M3386042.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z awaryjnością jest tak jak z hasłem że nie kupuje się aut na F

A tak poważnie to uważam że są to jakieś mity niemające nic wspólnego z rzeczywistość.

Jeżdżę już czwarty sezon i oprócz zabiegów eksploatacyjnych jak na razie nic się nie dzieje , spalanie zależy od sposobu pieszczenia manetki przy spokojnej jeździe zmieścisz się w 5-5,5l przy ostrej łyknie nawet 7l , jak dla mnie hamulce wystarczające , wysoki moment obrotowy umila jazdę :)

Ogólnie niczego sobie , ktoś może powie że nie jestem obiektywny bo posiadam takowy jednak posiadam więc wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że części do kawy drogie bo trzeba sprowadzać,że to motocykle nie dla nas, tych z płytką kieszenią,,dużo ze Stanów sie sprowadza i że kawa jest dobra 4 lata od nowości,potem zaczynaja sie problemy i że kawasaki jest najniższej pólce z motocykli.Sory za ględzenie ale kawasaki vulcan 1600 mi sie podoba jest piekny a dwóch kumpli mi odradza

Edytowane przez maro19701
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, że Honda to robi tylko dobre kosiarki, Yamaha pianina , Suzuki samohody. Kawasaki robi najlepsze motocykle. Ile osób tyle opinii.

VN 1600 wymaga wymiany części eksploatacyjnych i oleju, dolewasz paliwa i cieszysz się jazdą. Warunek to motocykl bez wcześniejszych przygód ale to dotyczy pewnie wszystkich marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poznać?

sprawdź czy przy tarczach hamulcowych jest pierścień(tarcza) z nacięciami po promieniu i czujnik, który z tego zbiera sygnały

w większości aut/motocykli jest kontrolka ABS-u na desce rozdzielczej, która się zaświeca po włączeniu zapłonu i gaśnie np. po ruszeniu po osiągnięciu niewielkiej prędkości bądź po "zdiagnozowaniu działania" systemu

ewentualnie rozpędzasz się i próbujesz zablokować koła przy hamowaniu ;) , spróbuj raczej tylnym heblem abyś sobie krzywdy nie zrobił

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak sie prowadzi takiego potwora,mówię o vulcanie 1600,na co trzeba uważać żeby się nie rozwalić,nie mam dużego doświadczenia, 3 sezony na shadow 750 ale jestem kawał chłopa,zastanawiam się czy dam rade,lekki to chyba on nie jest?Proszę o wszelkiego rodzaju rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jak sie prowadzi takiego potwora,mówię o vulcanie 1600,na co trzeba uważać żeby się nie rozwalić,nie mam dużego doświadczenia, 3 sezony na shadow 750 ale jestem kawał chłopa,zastanawiam się czy dam rade,lekki to chyba on nie jest?Proszę o wszelkiego rodzaju rady.

Witaj kolego. Mysle ze dasz rade. Ja kupiłem takiego na pierwsze moto i jest ok. Mam 197cm i 92kg. Ty jezdziłes wczesniej więc myslę ze problemów nie bedziesz miał. Na początku miałem obawy. Po pierwszych jazdach wiedziałem ze dam rade. Doswiadczenie mam małe ale troche oleju w głowie, spokojna jazda i jest super :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też mam kawe i części wcale nie są takie drogie i nie z USA a z Amsterdamu- oczywiście jeżeli nie mają na półkach.

ale to dobre motocykle.

Manele w serwisie tańsze jak na allegro i orginały, więc nie taki diabeł straszny.

Jak nie jesteś mikrym facetem to opanujesz go szybko.

Sprawdx stan techniczny i niech Ci portki nie latają.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...