Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam, to znowu ja

tym razem motocykl stoi u mnie w domu, na próbe, dziś jade do mechanika posprawdzać wszystko i jak mi nie spasuje to go oddam. Jak już gdzies napisalem rok95 malowanie na rok92, gaźniki do czyszczenia gdyż przy wysokich. obrotach moto przerywa. I jest coś jeszcze, coś stuka w lagach (znaczy w goleniach czy jak to sie nazywa;) w każdym razie tam gdzie wchodzi ta cieńsza rura w grubszą ) w momencie ich dociskania, co to może być ? ks. serwisowa z Niemiec jest z ostatnim badaniem w 2003 roku przy przebiegu 20iluśtam tys. Czy mam w tą książke wierzyć ? PROSZE O PORADY.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Przemalowane GSy odpusc sobie od razu. Malowanie moto oznacza tylko jedno zazwyczaj - duzego dzwona w przeszlosci maszyny.

Tym bardziej, ze cos przeskakuje w zawieszeniu. Pewnie prostowane lagi, albo skladane po dzwonie na uzywanych rurach nosnych...

Na moj gust ktos w niemcowni dbal i malo jezdzil, moto sprowadzili do Polski w 2003 i ktos sie na moto rozlozyl, potem grata posklejal i sprzedaje.

 

Pozdro

 

PS

Chciales GSa z 92 kupic za 6500zl - to spojrz tu...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M212980

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Przemalowane GSy odpusc sobie od razu. Malowanie moto oznacza tylko jedno zazwyczaj - duzego dzwona w przeszlosci maszyny.

Tym bardziej, ze cos przeskakuje w zawieszeniu. Pewnie prostowane lagi, albo skladane po dzwonie na uzywanych rurach nosnych...

Na moj gust ktos w niemcowni dbal i malo jezdzil, moto sprowadzili do Polski w 2003 i ktos sie na moto rozlozyl, potem grata posklejal i sprzedaje.

 

Pozdro

 

PS

Chciales GSa z 92 kupic za 6500zl - to spojrz tu...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M212980

 

 

wesss zbychu nie pokazuj takich ogłoszen bo az mnie krew zalwewa jak widze jak bardzo ceny spadły......:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jak w naszym kraju jest - kazdy wie. Ale nie wszystkie okazje to "okazje". Zdarzaja sie naprawde zadbane motorki w przystepnej cenie... Trzeba podejsc z dystansem do takich ofert, doglebnie zbadac moto i moze sie okazac, ze wcale nie jest to kupa w ladnym papierku.

Rzadko, ale jednak :biggrin:.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Własnie wróciłem z przejażdżki po mechanikach i kolegach motocyklistach, i ten model również zostaje odrzucony, nie pisze do jakich wniosków doszliśmy :biggrin: Więc jak narazie tematu koniec, napisze tu jak będe miał następnego na oku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...