Skocz do zawartości

Jestem nowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: Witajcie, w związku z tym, że jestem cakiem nowa chciałabym informacji o tym gdzie warto wybrać sie na zlot w tym roku.

No tak pewnie spicie albo jeździcie, bo wieczór taki piękny, a ja muszę w domu z dziećmi.

Edytowane przez kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Kasia - dość niefortunnie zadałaś pytanie. Większość z nas uczestniczy w kilkunastu zlotach w sezonie. To tak jakby spytać jakie moto jest najlepsze :icon_twisted: To miejsce to powitalnia.

Wejdź na stronę główną kliknij na "Zloty, imprezy przejażdżki" Tam sobie poczytasz o kilkudziesięciu zlotach ;). Popytasz i coś znajdziesz. A tak w ogóle to witaj i miłego forumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Kasia - dość niefortunnie zadałaś pytanie. Większość z nas uczestniczy w kilkunastu zlotach w sezonie. To tak jakby spytać jakie moto jest najlepsze :icon_twisted: To miejsce to powitalnia.

Wejdź na stronę główną kliknij na "Zloty, imprezy przejażdżki" Tam sobie poczytasz o kilkudziesięciu zlotach ;). Popytasz i coś znajdziesz. A tak w ogóle to witaj i miłego forumowania.

 

 

Eee no co ty jaka powitalnia, przeciez to jest właśnie dział "Zloty, imprezy przejażdżki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no co ty jaka powitalnia, przeciez to jest właśnie dział "Zloty, imprezy przejażdżki"

Upsssss. ... :icon_twisted: Spojrzałem na liczbę postów - "1" myslałem, że pierwszego się pisze w powitalni ;)

Ale przyznaję się do błędu - sorry. Fajny Zlot jest w Lubsku. Hardcorowy. Dawno Grupa Południe - zdaje - się wybiera się spacyfikować to miasteczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Radzę Kasiu starannie wybrać swój pierwszy zlot. Bo jakby to powiedzieć :D są zloty i zloty. Na jednym poczujesz fajną atmosferę, poznasz ciekawych ludzi, na drugich ... no ... tych mniej ciekawych.

Generanie wybierz imprezę na którą wybierze się także ktoś z twoich znajomych, ale nie nazbyt wielu coby nie zamknąć się w ich gronie. Nie było by potrzeby wtedy wybierania się na zlot tylko zrobienie swojego.

Powodzenie.

 

Aha, nalepsze zloty to są ( jest ) forumowe imprezy. Jest wtedy 100% pewności dobrego towarzystwa :D :D ( podlizałem się pozostałym forumowiczom )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Kasiu starannie wybrać swój pierwszy zlot. Bo jakby to powiedzieć :D są zloty i zloty. Na jednym poczujesz fajną atmosferę, poznasz ciekawych ludzi, na drugich ... no ... tych mniej ciekawych.

Dokładnie, tylko że często wybieramy się na zlot w ciemno (zwłaszcza na początku naszej motocyklowej kariery; z czasem nabiera się pewnego rozeznania), a wtedy łatwo nadziać się na buraczaną ludożerkę i - jak mówi przysłowie - mądry Polak po szkodzie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi, że nie chcę sie wtopić za pierwszym razem w jakieś bagno. Dlatego liczę, że Wy barzdziej doświadczeni trochę pokierujecie gdzie mam jechać, bo niestety z powodu zbyt małych dzieci nie mogę uczetniczyć we wszystkich zlotach. ( Choć oj bardzo jak bardzo bym chciała!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...