Skocz do zawartości

Jakie enduro??


Rekomendowane odpowiedzi

W niedalekiej przyszłości mam zamiar kupić sobie jakiegoś enduraka :icon_twisted: . Po przemyślaniach doszedłem do wniosku, że moto musi być zerejestrowane, aby móc się nim poruszać po drogach. Najlepiej jakby było to 250 4T, któryś z Japońców(Yamaha, Honda, Suzuki). Zastanawiam się nad WR250 ale szukam szukam i nic nie moge wyszukać( jeśli są, to zawierają kosmiczne ceny). No i nasówa się pytanie, JAKIE ENDURO?? Aha, no cena to do ok. 10000zł i rocznik od 2000 w górę.

 

Z góry dzięki wielkie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysl KTMa EXC, ja juz od dawna chce takiego kupic, ale jakos w woj pomorskim i okolicach nie ma odpowiedniej oferty. Mozne ktos z 4umowiczow chce sprzedac EXC 125??

Co do moto to chyba jeden z najbardziej udanych motocykli klasy enduro. Mala masa, dosc duza moc, bogate wyposarzenie podstawowe, raczej malo awaryjny sprzet.

Polecam EXC :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja równiez jestem za EXC :icon_twisted: za ta kase raczej nie kupisz zarejestrowanego "lepszego" 4T. Jak chcesz miec moto na którym chcesz ostrzej poszalec kup sobie za te pieniadze wyzej wymienione 125 w bdb stanie a jak nie chcesz naprawde 2t to lepiej poczekaj i dozbieraj. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=102003273

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sarewicz wielkie, że odświeżam temat ale ja już nie moge wytrzymać bez moto!!! :buttrock:

 

Wracając do tematu to takie moto do 10000zł aby było crossowym enduro to pozostaje tylko EXC?? A może coś innego?? Kurcze no. Jednak 2T odpada bo nie wyrobie z paliwem, a jeżdże długo i dużo. I niech przynajmniej lekkie będzie (waże 65kg). PPOOMMOOCCYY!!!! :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarewicz wielkie, że odświeżam temat ale ja już nie moge wytrzymać bez moto!!! :biggrin:

 

Wracając do tematu to takie moto do 10000zł aby było [/b]crossowym enduro to pozostaje tylko EXC?? A może coś innego?? Kurcze no. Jednak 2T odpada bo nie wyrobie z paliwem, a jeżdże długo i dużo. I niech przynajmniej lekkie będzie (waże 65kg). PPOOMMOOCCYY!!!! :icon_twisted:

 

Co to jest crossowe enduro ?? pierwszy raz słysze o takim motocyklu?? :buttrock:

A pozatym jak nie masz kasy na paliwo to na serwisowanie motocykla też nie będziesz miał :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest crossowe enduro ?? pierwszy raz słysze o takim motocyklu?? :icon_twisted:

A pozatym jak nie masz kasy na paliwo to na serwisowanie motocykla też nie będziesz miał :biggrin:

Chodzi mi o to aby motor był bardziej przystosowany do jazdy w terenie niz do jazdy po ulicy. Określenie "crossowe enduro" to ja wymyśliłem... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...