Skocz do zawartości

klocki hamulcowe do CB Seven Fifty


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Czyli nie wybralem najgorzej :P. Hamowanie nie takie straszne :). Szkoda tylko, ze nie ma testu Nissinow, GoldFrenow i Lucasow :icon_razz:.

Bo w zasadzie z tych co mialem do wyboru sa tylko EBC i Ferodo...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja sie przylacze do tematu lecz potrzebuje na gwalt klocki na przod do mojej F3.

 

W kwietniu zalozylem nowe ktore dostalem razem z moto gdy kupowalem i byl to wielki wielki syf :buttrock:

 

Przejechane 5 tys km i klocki nie dosc ze przestaly prawie hamowac to jeszcze sie skurczyly, dostaly luzy i strasznie pukaja podczas jazdy i piszcza cholernie przy hamowaniu :D

Nie do wytrzymania.

 

Polecicie cos konkretnego czy raczej jak wyzej wymienione. Pomozcie

Edytowane przez kacper_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z allegro to niebieska seria i juz kilka osob mi powiedzialo, ze sa miekkie... I co Ty (i w ogole Wy) na to?

Pozdro

 

Ja założyłem na ten sezon właśnie niebieskie Nissiny NS (przód). Wcześniej miałem fabryczne Nissiny o oznaczeniu TT2506HH które wymieniłem po 15tys (co prawda zostało ich jeszcze 1.5mm ale profilaktycznie wymieniłem żeby nie paprać się w sezonie). Nie powiem żeby były miękkie bo całą powierzchnią zaczęły trzeć dopiero po ok 700km. Fakt że nie obciążałem ich zbytnio do tego czasu,normalna jazda. Teraz mam zrobione na nich 4tys km i mogę powiedzieć że nie widzę różnicy w porówniu do poprzednich klocków. Co prawda przy hamowaniu delikatnie szumią (a przy wyższych prędkościach właściwie bzyczą) ale nie jest to coś co mogłoby przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam - pozwolilem sobie odswiezyc temat, bo wlasnie zamierzam zakupic klocki. Moje moto GSXR 1100 92 rok. Zalezy mi na klockach nie zuzywajacych tarcz (mam troche zuzyte i nie chce skracac ich zywotnosci), nie zalezy mi na zywotnosci klockow, moga byc miekkie, ale jednoczesnie jak najskuteczniejsze. Totalnie nie orientuje sie w producentach, jezdzilem na EBC HH i bylo ok - ale wydaje mi sie ze prog na tarczy powikszym mi sie w tym roku po jezdzie na tych klockach....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...