Skocz do zawartości

Zapisałem się na kurs


Rekomendowane odpowiedzi

Życzę powodzenia. Ja na kurs zapisałem się jakoś w marcu. Do tej pory mam już za sobą około 20 godzin teorii oraz 3 godziny jazdy samochodem. Na moto wsiadam po weekendzie ;)

A tak z ciekawości, to ile dałeś razem za kurs AB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na kursie i na egzaminie.

 

Ja dopiero mogę zacząć chodzić na kurs 19 pażdziernika :banghead: :buttrock: (urodzinki -> 19.01.2007).

Pewnie już w tym terminie nie będę mógł chodzić na kurs kategorii A? Czy jeszcze bym się załapał? :icon_mrgreen:

Edytowane przez Zierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym zaczął kurs w styczniu na dwie kategorie (ja tak zrobiłe) :icon_mrgreen:. Bo w późną jesjenią to raczej nie opłaca się zaczynać kursu na A nawet jagby była taka możliwość, możesz nie skończyć kursu do zimy albo nie zdążyć na egzamin jeszcze jesieną.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie :-)

 

dzisiaj była pierwsza jazda na moto :-)

 

Jest to honda cb 250. Bardzo fajny sprzęcik. Po przywitaniu się z Adamem (instruktorem - jesteśmy per ty). Pokazał mi wskażniki, kontrolki, przyciski, objaśnił jak zapalać moto, jak siedzieć, z której nogi ruszac itp i powiedział wsiadaj i przejedź się :-) Było wspaniale - pierwszy raz na prawdziwym motocyklu. Następnie wiazd na halę gdzie była 8 i slalomik. * wychodziło ok, jakieś 80% przejazdów mieściłem sięw linii - slalom 100% dokładność :-) Po kilku slalomach i 8 wyjechałem z powrotem z hali, zeby się przejechać dookoła jej - na początek jedynka, dwojka i trójka, max prędkość jaką udało mi się osiągnąć to coś ok 50 na godzinę - ale chyba zbyt szybko wrzuciłem 3 - jak myślicie?

 

Już nie umiem doczekać się kolejnych jazd motocyklem jak również samochodem. Mógłby ktoś zapodać fotki cb 250 głównie chodi mi o licznyki, bo chcę wiedzieć, który to rocznik, a najbardziej po licznikach i baku poznam, bo to miałem przed oczami. Pozdrawiam

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...