Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: jak wjedziesz do centrum budapesztu to możesz się wszystkiemu dokładnie przyjżeć, jest na to w cholere czasu gdyż stoisz w pięknym korku który nie ma końca :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_twisted:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc konkurencję Zbyhowi postarałam się i stworzyłam własny opis naszej węgierskiej eskapady :icon_twisted: . Na razie doszłam do poniedziałku 1 maja i wena mnie opuściła, ale jutro postaram się dokończyć dzieła i najpóźniej w czwartek będziecie mogli poczytać moje wypociny :icon_mrgreen:

 

ps. poza tym filmiki Prota to mistrzostwo, przy Ułanach prawie spadłam z krzesła :icon_mrgreen: , a robienia loda :icon_mrgreen: nie pamiętam :icon_twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie w tym roku na południe (wzglendem Polski). Węgry tez chce zwiedzic. Co mozecie polecic? Jak trasa, jakie miejsca. Mnie interesuje dobre kręte drogi i piekne widoki. Gory, przestrzen jak najbardziej.

 

Witam

Podepnę się pod temat ... mam nadzieję, że nikt mnie nie pobije ;)

 

Polecam traskę z Miszkolca do Egeru przez park krajobrazowy (Góry Bukowe, miejscowość Bukk bodajże jest na trasie). Śmigałem tamtędy dokładnie w łikend majowy (na jakimś tam kempingu w Tokaju wjechałem akurat jak grupa się zwijała - granatowe Reno Clio Maxi ;) na warszawskich numerach).

Trasa ma ok 60 km :) Serpentynki, bardzo wąsko, przeważnie brak barier przy drodze, asfalcik super :). Pasażerowie trochę mi narzekali bo jakiś tubylec chciał się pościgać :). Clio vs stary Lancer :)

Spalanie na tym odcinku wyszło ok 15l/100 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę wszelkie niecenzuralne linki do fotek i filmów na PW

Ktos "Lizjemu" przekazał linki ? :D

 

Pewnie znowu nie jestem na bieżąco, ale ten link do filmów Prota z priva nie działa!.

Serio ?

jak wjedziesz do centrum budapesztu to możesz się wszystkiemu dokładnie przyjżeć, jest na to w cholere czasu gdyż stoisz w pięknym korku który nie ma końca

Tylko trzeba wybrać godzinę szczytu, upał, grubo się ubrać i mieć gigant kaca :)

 

ps. poza tym filmiki Prota to mistrzostwo, przy Ułanach prawie spadłam z krzesła

Działa ???

 

Swoja droga jak tak ogladam te filmiki, to chyba Pietra sie troche wkurzyl na tych ulanow

 

Wkurzył ?? To mało powiedziane. Przeszlo mu, jak PGR mu wieniec ze sztucznych kwiatów nałożył na szyję. Lubi widać Pietra sztuczne kwiaty ;)

 

Astart6e wypal mi to na płytkę plizz bo coś te linki nie działają

 

O! Znowu nie działają !!!

no właśnie, mi też nie działają, a Prot milczy... więc proszę też o to wypalenie....

pzdr

Serio serio ?

 

Witam

Podepnę się pod temat ... mam nadzieję, że nikt mnie nie pobije ;)

 

Polecam traskę z Miszkolca do Egeru przez park krajobrazowy (Góry Bukowe, miejscowość Bukk bodajże jest na trasie). Śmigałem tamtędy dokładnie w łikend majowy (na jakimś tam kempingu w Tokaju wjechałem akurat jak grupa się zwijała - granatowe Reno Clio Maxi ;) na warszawskich numerach).

Trasa ma ok 60 km :D Serpentynki, bardzo wąsko, przeważnie brak barier przy drodze, asfalcik super :D. Pasażerowie trochę mi narzekali bo jakiś tubylec chciał się pościgać. Clio vs stary Lancer

Spalanie na tym odcinku wyszło ok 15l/100 :D.

 

Rozumiem, że tubylec wygrał. Wnoszę to po karygodnie niskim spalaniu. :clap:

A potem ? A potem sie obudziłeś, machasz nóżkami pod kołdrą i robisz brrrrm ... brrrrmmmm ... brrrrrmmm ... ??? :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio serio ?

Rozumiem, że tubylec wygrał. Wnoszę to po karygodnie niskim spalaniu. :clap:

A potem ? A potem sie obudziłeś, machasz nóżkami pod kołdrą i robisz brrrrm ... brrrrmmmm ... brrrrrmmm ... ??? :clap:

 

 

Dzieki za szczerość ...

Miejmy nadzieję, że nie oceniasz tak wszystkich. Odreagowywanie stresów na innych nie jest mile widzane.

 

Pozdrawiam (mimo wszystko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietra się nie wkurzył

Pietra jak się go obudzi nagle o 2 w nocy to po prostu patrzy komu pierwszemu przypie....lić :clap:

 

A tak na serio to spoko - miałem lekkiego szoka przy przebudzeniu ale potem już było spoko.

 

Musze te filmy obejrzeć bo nie wiem o czy piszę :clap:

 

Pozdrofka

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętka nie zwracaj uwagi na Dzidzie Prota on tak ma po dwutygodniowym chlaniu :bigrazz:

 

Ostatnio mi napisał 7 bezsensownych sms-ów po czym się zbulwersował, że nie odpisałem ale i tak jest kochany :biggrin:

 

Astarte wypal od razu serwisówę do GSa jak będzie i wypalać fotki :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracaj uwagi na Dzidzie Prota on tak ma po dwutygodniowym chlaniu :notworthy:

 

Ostatnio mi napisał 7 bezsensownych sms-ów po czym się zbulwersował, że nie odpisałem ale i tak jest kochany :bigrazz:

 

 

Na Dzidzie nie zwracaj :biggrin: bo bywa o Dzidzie zazdrosny :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - dałem dupy z tym Lubskiem. Przyznaję. Pamiętam też, że miałem przywieźć płyty ze zdjęciami.

 

W związku z powyższym proszę o przesłanie na PW adresów. na które mogę wysyłać płytki.

 

Pozdrawiam - szczególnie tych, którzy pomimo pogody przyjechali do Lubska z dalekich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Piekłoooooooo :( :D

 

Mi to się wydaje że Pietra faktem przybycia ułanów był dość mocno nagrzany :biggrin: szczególnie że chcieliśmy Złotą porwać :flesje: hehe ale wesoło było ... szkoda że tak szybko to zleciało !!

 

Za rok ta sama ekipa i pacyfikujemy inny kraj !! Albo po Polsce robić dymy :buttrock: :crossy: :flesje:

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok ta sama ekipa i pacyfikujemy inny kraj !! Albo po Polsce robić dymy :) :buttrock: :D

Pozdrawiam

Co masz zrobić jutro - zrób dzisiaj - jutro będziesz miał czas na piwko :biggrin:

A dlaczego nie bryknąć jeszcze w tym sezonie ???? Ekipa super - traska obadana, frycowe zapłacone, noclegi obcykane, Pietra poćwiczy taniec brzucha i .... jaaaaadyyyyymyyyyyyy :flesje: Chyba w sierpniu jest jakiś dłuższy weekend, co Wy na to ?

No co Browar ? Nie pojeździłbyś z TAKĄ ekipą po centrum Budapesztu ??? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...