Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...ooo... :wink: ale co Ty mi tu 'amputujesz' :) czyzbym byl siastra Astarte? :cool:

 

...no coz jesli autorka zdjec zezwoli... to moge je pozmniejszac i za posrednictwem pana Emila powysylac do chetnych...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...no coz jesli autorka zdjec zezwoli...

 

szybko pytaj.... :wink: bo na naszym forum ludki jakies foty wrzucaja z wyjazdow a my jak te nie przymierzajac z PIEKLA dupy nic nie mamy :)

 

DO PIEKLA.... szmaciaki

 

a.

 

ps juz za Wami tesknie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panie Grishackh to pan ma coś skopanego z rozpakowywaczem :cool:

DO PIEKŁA z taką robotą :wink: :)

 

ps. dostałam zdjęcia od Wojtasika i wrzuciłam je na ftp-a kolegi, więc proszę łaskawie ssać:

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/200605Wegry/Wojtasik.rar

 

 

pzdr @starte

Edytowane przez Astarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. dostałam zdjęcia od Wojtasika i wrzuciłam je na ftp-a kolegi, więc proszę łaskawie ssać

 

Wykonano :cool:

 

Astarte, pełny szacun za dokładne obfotografowanie naszych mord - każdego z osobna i jeszcze wraz z kółkami :) A za fotkę nr 77 masz piwo, hehehe :wink:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, pełny szacun za dokładne obfotografowanie naszych mord - każdego z osobna i jeszcze wraz z kółkami :biggrin: A za fotkę nr 77 masz piwo, hehehe :cool:

To kiedy mam się zgłosić po odbiór :wink:

 

PGR fajnie wyszedł na fotce 027 :clap: Wygląda to jak jakaś pijacka wizja :icon_mrgreen:

 

ps. jak zobaczyłam stan mojego konta po tym wyjeździe to złapałam się za głowę :wink: Do końca miesiąca ino zupki chińskie, bo na paliwo mi nie starczy :) :icon_razz: no a w końcu na Lubsko trzeba pojechać i trochę się tam ukulturalnić (czy jak to się tam mówi :biggrin: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, rozumiem że w Lubsku wkręcę się na chińską zupkę?

Staszek dla ciebie zupka zawsze się znajdzie. Twoje prowadzenie przez deszczowe Czechy w nocy było niesamowite :icon_twisted: Zweryfikowałam swoje poglądy na temat przyczepności gum na zakrętach, da się dużo szybciej niż myślałam :P :rolleyes:

 

ps. jestem w końcowej fazie tworzenia filmiku z Rybnika, więc za niedługo premiera :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tych Czechach to padało??? Całe szczęście że nie miałem czasu przeciwsłonecznych okularów zdjąć i mało co widziałem, bo bym się bał!

Rzeczywiście przesadziłam z tym deszczem... kropiło i drogi były lekko wilgotnawe :rolleyes:

 

ps. Badajcie temat o Rybniku... są nowości :icon_twisted:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=45088&st=140

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...