Skocz do zawartości

gsx 1100e skrzynia biegow


Rekomendowane odpowiedzi

witam pytanie o pomoc dotyczy gsx 1100e

wyskakuje 3 bieg alewraca on lub 4

nieznam go bo jest u mnie od 2 dni

pomocy z rozwiazaniem tego trobula

co to jest i czy moze ktorys z uzytkownikow spotkal sie z czyms takim

narpacz dzieki z gory za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ktorego roku ten GSX ?

Masz wyrabane sprzegla klowe w parze kol 3 biegu.

Jedyny sposob naprawy tej usterki to zakup i wymiana tej pary kol ( i czesto jeszcze skrzywionego wodzika ), co mozna zrobic po czesciowym rozebraniu silnika i rozdzieleniu karterow ( trzeba zdjac dolna polowke zeby sie dostac do skrzyni ).

Jednym slowem dwa slowa - skomplikowana i droga naprawa.

Mozna sobie lekko ulzyc kupujac uzywana skrzynie w dobrym stanie, ale trzeba uwazac na rocznik bo sa pewne roznice w kolach zembatych w poszczegolnych latach.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ktorego roku ten GSX ?

Masz wyrabane sprzegla klowe w parze kol 3 biegu.

Jedyny sposob naprawy tej usterki to zakup i wymiana tej pary kol ( i czesto jeszcze skrzywionego wodzika ), co mozna zrobic po czesciowym rozebraniu silnika i rozdzieleniu karterow ( trzeba zdjac dolna polowke zeby sie dostac do skrzyni ).

Jednym slowem dwa slowa - skomplikowana i droga naprawa.

Mozna sobie lekko ulzyc kupujac uzywana skrzynie w dobrym stanie, ale trzeba uwazac na rocznik bo sa pewne roznice w kolach zembatych w poszczegolnych latach.

 

Adam M.

wiam gsx jest z 87 roku wersja e bez owiewek

jaki moze byc orientacyjny koszt naprawy na nowych czesciach?

jesli masz orientacje

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zadzwonic do mego dealera o cene zembatek i ew wodzika.

Beda w $ bo mieszkam w Kanadzie. Ile ci krzykna za robocizne w Polsce tez nie wiem.

W jaki sposob wypada ta trojka, od razu gdy ja wrzucisz, czy musisz dac troche gazu zeby wyleciala ?

Ja mam dokladnie ten sam motocykl tyle ze model z 84r, ktory odbudowalem z kompletnego grata i troche unowoczesnilem przy okazji

( 1085 ccm WISECO tloki z wyzszym sprezaniem, przod, hamulce i kola od GSXR, radialne opony wzwiazku z tym i konwersja lancucha i zebatek na 530 ).

Moja wersja to EFE z pelna owiewka, ale pozycje zmienilem na podobna do golej wersji z wyzsza kierownica, bo oryginalna byla tylko dla 20 latkow.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku mój kolega sprzedał Suzuki GSX 1100 EF. Motocykl został ochrzczony imieniem "Ciuchcia" ponieważ był duży i miał dużą okrągłą lampę niczym lokomotywa. Zawsze ten model mi się podobał. Adamie możesz gdzieś zamieścić zdjęcie swojego egzemplarza i podać link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zadzwonic do mego dealera o cene zembatek i ew wodzika.

Beda w $ bo mieszkam w Kanadzie. Ile ci krzykna za robocizne w Polsce tez nie wiem.

W jaki sposob wypada ta trojka, od razu gdy ja wrzucisz, czy musisz dac troche gazu zeby wyleciala ?

Ja mam dokladnie ten sam motocykl tyle ze model z 84r, ktory odbudowalem z kompletnego grata i troche unowoczesnilem przy okazji

( 1085 ccm WISECO tloki z wyzszym sprezaniem, przod, hamulce i kola od GSXR, radialne opony wzwiazku z tym i konwersja lancucha i zebatek na 530 ).

Moja wersja to EFE z pelna owiewka, ale pozycje zmienilem na podobna do golej wersji z wyzsza kierownica, bo oryginalna byla tylko dla 20 latkow.

 

Adam M.

super info moglbys podac namiar na dilera skontaktuje sie znim

lub zapytaj w mojej sprawie

z gory dziekuje

pozdrawiam

mikolaj

 

 

super info moglbys podac namiar na dilera skontaktuje sie znim

lub zapytaj w mojej sprawie

z gory dziekuje

pozdrawiam

mikolaj

zadzwon prosze nie doczytalem ze to ty musisz zadzwonic

sorki

ja mam motor jeszcze w polsce

ale musze nim przyjechac do angli

ten opis podala mi osoba ktora przyjechala na nim (kolega)

wyskakuje w czasie jazdy

wyglada na to ze pod obciazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Adamie od pewnego czasu nie ma albumu na forum :) to jedno zdjęcie, o którym mówisz widziałem kiedyś ale chciał bym zobaczyć ich więcej i o lepszej jakości ;) BSA jest piękna, składam pokłon :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem je wczoraj, tak ze sadze ze dalej jest.

Ale tak czy owak musze porobic wiecej i lepszej jakosci zdjec obu motocykli i gdzies je umiescic, BSA np jest juz prawie gotowa a zdjecia w Junaku pomorskim sa z czasow rozbiorki.W ogole musialbym zrobic od nowa swoja stronke, bo zdjec mam duzo i niektore b.ciekawe.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkosc luzow nw zimnym silniku 0.08 - 0.13mm.

Cena pary kol zembatych 3 biegu u mnie w Toronto - $300, wodzik - $50 ( $ CDN ) + koszty przesylki.

Taniej kupisz cala skrzynie na Ebay angielskim lub niemieckim, z tym ze z jakoscia uzywanych kol moze byc roznie - to byly motocykle, ktorym ostro dawano w palnik w swoim czasie i uzywano do przerobek do wyscigow i drag racingu.

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...FE/b5268202.jpg

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkosc luzow nw zimnym silniku 0.08 - 0.13mm.

Cena pary kol zembatych 3 biegu u mnie w Toronto - $300, wodzik - $50 ( $ CDN ) + koszty przesylki.

Taniej kupisz cala skrzynie na Ebay angielskim lub niemieckim, z tym ze z jakoscia uzywanych kol moze byc roznie - to byly motocykle, ktorym ostro dawano w palnik w swoim czasie i uzywano do przerobek do wyscigow i drag racingu.

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...FE/b5268202.jpg

 

Adam M.

dziekuje adamie za poswiecenie czasu!

ja jestem zwolennikiem nowego jesli chodzi o tak istotne podzespoly,sprawdze dokladnie wade po odebraniu motorka i w razie W usmiechne sie (oczywiscie po wczesniejszej wplacie )o zakup

odbiore go wszelako w ostatni wekkend maja

brak czasu

znalazlem dzieki forum strone z manualami http://blackbears.ru/index.php?get=manual

moze pomoze ona kiedys komus tak jak mnie

to rosyjska strona wiec sa free

:icon_twisted:))

masz bardzo ladny motocykl , ja mam wersje e bez owiewek

ale mysle o zalozeniu chociaz szyby

mam nadzieje ze doprowadze kiedys go do stanu jak twoj motor

na razie dzieki i pozdrawiam

mikolaj

 

dziekuje adamie za poswiecenie czasu!

ja jestem zwolennikiem nowego jesli chodzi o tak istotne podzespoly,sprawdze dokladnie wade po odebraniu motorka i w razie W usmiechne sie (oczywiscie po wczesniejszej wplacie )o zakup

odbiore go wszelako w ostatni wekkend maja

brak czasu

znalazlem dzieki forum strone z manualami http://blackbears.ru/index.php?get=manual

moze pomoze ona kiedys komus tak jak mnie

to rosyjska strona wiec sa free

:rolleyes:))

masz bardzo ladny motocykl , ja mam wersje e bez owiewek

ale mysle o zalozeniu chociaz szyby

mam nadzieje ze doprowadze kiedys go do stanu jak twoj motor

na razie dzieki i pozdrawiam

mikolaj

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=98271738

to link do zobaczenia mojego motorka swoich fotek jeszcze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...