Skocz do zawartości

ile wazny kurs ??


tatt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja poszedłem na ponowny egzamin po 3 LATACH od zakończenia kursu i pierwszego podejścia :icon_razz: (kat B)

 

nie zartuje.

 

poszedłem do urzędu miasta, zlozyłem podanie o odesłanie dokumentów , odesłali, zapisałem sie na egzamin... i się jeszcze okazało,ze cały czas mam opłacony egzamin praktyczny(oblałem teorie).

 

podchodziłem tylko raz, oblałem teorie i porzuciłem sprawę...

 

 

po pół roku niepodchodzenia papiery odsyłają z osrodka egzaminowania do urzędu miasta i trzeba pójść tam i poprosić ich podaniem o odesłanie ich z powrotem...

 

oczywiście jesli olbałeś ilestam razy to musisz mieć dodakowe godziny wykupione,ale jesli nie to się nie przejmuj :icon_razz:.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji wynika że do egzaminu musisz podejść w ciągu 6 miesięcy.

 

jesli zdałeś teorie to masz 6mcy ją wazną(albo 3 nieudane podejścia do jazdy bodajze).

 

sam kurs jest wazny hohohhoohoo... a może i dłużej :icon_mrgreen:.

 

ja podszedłem po 3 latach od zakończenia kursu- nie musiałem NIC wykupywać- zadnych jazd- totalnie nic... zapłaciłem za teorię :bigrazz: a wczesniej znaczki w urzędzie miejskim za odesłanie papierów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Bardzo proszę o konkretną odpowiedź w temacie. Ile ważny jest kurs prawa jazdy tzn. do jakiego czasu po ukończeniu kursu można podchodzic do egzaminu bez potrzeby robienia nowego kursu ?

Pozdrawiam

Człowieku jak masz takie życzenie wiedzieć na 100% pewność To rusz swój tyłek do WORD-a i zapytaj bo co my tu piszemy to może się nie sprawdzić w twoim przypadku. Miałem taki przypadek gdzie tu na forum pisali wszyscy że jest tak a w moim przypadku wypadło inaczej (nawet dodam że lepiej niż mi tu nawymyślali).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Kolego Czarny, nie wiem czy zauważyłeś ale jest godzina 22:00 (prawie), niestety większość WORD-ów w Polsce jest już zamknięta, w związku z tym mój tyłek pozostanie na miejscu. Niektórzy mają do najbliższego WORDA ładnych parę km i pracują, ale w "Twoim przypadku" to chyba nie ma znaczenia.

Jeszcze raz pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...