Skocz do zawartości

Czy ktoś słyszał o Peugeocie 103 Rcx??


Słabek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Peugeot 103 Rcx był to mój drugi sprzęt w życiu. Obecnie mój tyłek wożę kochaną Sendziunią :), ale w garażu zostawiłem sobie tego Peugeocika. Chciałbym wiedzieć czy ktoś może słyszał o takim motorowerze i czy ktoś może go ma. Ja nie mogłem znaleźć o nim większych informacji i dlatego piszę. Nie zależy mi za bardzo na wiadomościach o tym moto. Bardziej chciałbym nawiązać kontakt z ludźmi, ktorzy mają takie ,,coś" lub przynajmniej słyszeli o tym sprzęciku....

Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem tego motoroweru to proszę pisać:P jest to rok: 1991, pojemność: 50 cm3; moc: 6Km, V-max: 90 km/h (rzeczywisty) przebieg: 3700km (udokumentowany); waga: 60kg; stan IGŁA!! przebieg napewno nie był kręcony co mogę udokumentować stanem motorku i jego książką serwisowa. :D jeśli chodzi o jego prędkość maxymalną dla niedowiarków mogę dodać, że jego V-max jest spowodowany bardzo małą wagąi dobranym przełożeniem. :P :)

P.S. fotkę postaram sie wrzucić jeszcze dzisiaj, jak tylko zamieszczę ją na serwerze :wink: :D :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

kupe lat mija i dopiero to zobaczylem. mialem taki sam sprzecik pol roku temu v-max 80 km/h i byl bardzo zrywny lecz postanowilem go sprzedac z powodów zmiany moto aha i dodam mialem problem ze sprzdaza 2000 rok za 1000 zl puscilem. ludziw wogole nie widzieli co to jest sie bali o czesci i tak wyszlo :/ . fajny moto tylko szpeci go to ze o auomat :icon_question: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupe lat mija i dopiero to zobaczylem. mialem taki sam sprzecik pol roku temu v-max 80 km/h i byl bardzo zrywny lecz postanowilem go sprzedac z powodów zmiany moto aha i dodam mialem problem ze sprzdaza 2000 rok za 1000 zl puscilem. ludziw wogole nie widzieli co to jest sie bali o czesci i tak wyszlo :/ . fajny moto tylko szpeci go to ze o auomat :) pzdr

 

 

Za taką cenę to już lepiej go było zostawić dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam od pół roku Peugeot 103 ale w bardzo ubogiej wersji MVL. V max nie sprawdzałem ale tak na oko wygląda na jakieś 50 km/h. Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat tego sprzętu bo w necie nie ma niczego po polsku (w końcu sprzęt francuski). Interesują mnie też wszelkie informacje na temat modyfikacji mechanicznych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! mija znów szmat czasu zanim ktoś się odezwie. Masz wersje chłodzoną powietrzem czy ciecz? Tam siedzi silnik minarelli ale jaki to sam nie wiem. Wymieniałem kiedyś w nim cylinder i pasował od jakiegoś peugeota skutera. Jakbyś potrzebował cylinder do powietrzaka to mam 2 sztuki (jeden miał bardzo mały przebieg i mi strzeliło zabezpieczenie od sworznia tłoka i się zrobiła gruba rysa w nicasylu. O ile dobrze pamiętam to kit poliniego 50 cm, nadaje się do szlifu i do wstawienia tulei nicasylowej). A drugi jest jeszcze w stanie możliwym do założenia. Tłok bankowo pasuję od peugeota skutera z silnikiem chłodzonym tak jak Twój. Tak poza tematem mam na sprzedanie ramę na kołach do peugeota 103 (chyba mvl, taki ze starterem na pedały) i może jakieś części bym jeszcze znalazł hehe. W sprawie ramy lub jakiś info proszę pisać na gg: 906172 . Pozdrawiam Novator14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...