Skocz do zawartości

enduraki 125


Rekomendowane odpowiedzi

A który rok twoja DT :?: Bo wydaje mi się że nowsza od tej xt

Rocznik 1981' date=' ale w dowodzie rejestracyjnym mam wbite -91. Ewidentny błąd do sprawdzenia i do wykrycia nawet przez laika....Ja jestem już trzecim właścicielem w tym kraju i jakoś to zbytnio nikomu nie przeszkadzało....

Więc chyba jednak moja [b']Y[/b] jest starsza o rok od tej XT, tylko może lepiej utrzymana! :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Panowie ja widze ze nie umiecie odroznic enduraka od crossa i zapodajecie chlopakowi zeby sobie kupil wyczynowca 8O.Kazdy plecie co inego.Jesli faktycznie interesuje Cie jakies fajne bardziej poreczne endurko to polecam yame dt125, mtx'a i suzuki dr 125.Ten ostatni jak na swoja pojemnosc jest troszke słabszy z uwagi na to ze to 4takt, ale za to bardzo trwały no i ten dzwięk.Nie oszukujmy sie z kawasaki bo oni enduro nie potrafia robić, chociaz kmx i tak im sie wyjatkowo udał.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timon, nie polecaj enduraka 125 bo po 2 tygodniach będzie już za słaby :notworthy: i lepiej poszukac crossa z homologacjš, chyba że liczš sie względy finansowe... ale tak i tak ja bym wybrał prędzej jakšŠyz125 niż mtx albo dt :notworthy:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

taaaa

węź se chłopie Yz 125

żwietny wybór!!! szczególnie dla początkującego- może jednak zdecydujesz się na CR 125? eee cr za cieńka proponuje ktm SX125 lub TM racing MX 125

cotam 40 KM dla początkującego endurowca?..

eee 25tyś zł i więcej? co to dla niego..

remonty co 5h jazdy? poradzi sobie

 

:D

 

 

serdecznie polecam DT125- niezawodna i w miare mocna (jak się postarasz to wyciągniesz 28KM) a jak sobie dasz klocki to nawet w terenie sobie całkiem radzi.

no i grunt to to że laske można wyrwać (homologowana na 2 osoby- extrawagancja) :D

 

powodzenia z zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...