Skocz do zawartości

Motorower...


MORS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

80 dziesiatki rozumiem... ale 125 to juz przesada moim zdaniem.

Ja co do tej sprawy to od początku was nie rozumiem przecież jadąc 45 km/h jest bardziej nie bezpiecznie niż ok 100 km/h :) :)

Dlaczego ano dlatego ja mieszkam w poblizu A2 i nie raz nią jeżdze ja miałem simona to ku*wa jechałem po podoczu i j*b**e TIR-y mnie spychały do rowu jak kupiłem RG to jade po środku i mnie h*uj TIR obchodzi bo mnie nie wyprzedza

A co do wieku znajomy ma 30 lat i R6 i wjęża na miasto z 200km/h na blacie!!!!!!!!!

No ale wydłud was ma 30 lat oczywiście prawka które gówno daje bo nic cię tam nie nauczy dopiero kiedy przejechałem kilka naście tyś KM to cosa nie co wiem a prawka i tak nie mam

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim frajerom co na mnie trobią i spychają do rowu to jak jade z zysiem na Rx i taki cyni to sciągam majtki i pokazuje mu dupe a zysio redukuje :) :) Mtxem to mu palca pokazuje bo kierownice strach puszczac :) a co do 125 to da sie zarejstrowac na 50;]da sie da bo kolega ze squadu ma ktm lc2 125 na 50cmm zarejstrowane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do tej sprawy to od początku was nie rozumiem przecież jadąc 45 km/h jest bardziej nie bezpiecznie niż ok 100 km/h :) :)

Dlaczego ano dlatego ja mieszkam w poblizu A2 i nie raz nią jeżdze ja miałem simona to ku*wa jechałem po podoczu i j*b**e TIR-y mnie spychały do rowu jak kupiłem RG to jade po środku i mnie h*uj TIR obchodzi bo mnie nie wyprzedza

A co do wieku znajomy ma 30 lat i R6 i wjęża na miasto z 200km/h na blacie!!!!!!!!!

No ale wydłud was ma 30 lat oczywiście prawka które gówno daje bo nic cię tam nie nauczy dopiero kiedy przejechałem kilka naście tyś KM to cosa nie co wiem a prawka i tak nie mam

Błagam naucz się pisać po polsku bo tego się czytać nie da...

 

brawo V12. brawo

motorowerem po autostradzie . gratki

To swoją drogą. Też gratuluje pomysłowości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...