Skocz do zawartości

Porady przed egzaminem


Anarch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie uciekać egzaminatorowi, nie wykonywać gwałtownych manewrów

 

 

Mój egzaminator tego się chyba najbardziej bał :buttrock: Jechał dosłownie 1 m za motocyklem tak, że wykluczył przynajmniej gwałtowne hamowanie :(

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ostatnio o przypadku jak dziewczyna zdawała na moto, no i wszystko byłoby spoko bo radziła sobie dobrze , ale egzaminator zarzyczył sobie sprawdzenia i zmiany oświetlenia, to była taka szkoleniowa SUZUKA, niestety dziewczyna nie wiedziała jak włączyć światła mijania, bo w pozycji przekręconego kluczyka na II bez zapalonego silnika paliło się jedynie postojowe, a facet zarzyczył sobie zminę drogowe - mijania, efekt POPRAWKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że regularnie czytam, że egzamin na Suzie GN250 lub Hondzie CB250 ...

Ja tam egzamin zdawalem (jak wszyscy w Gdyni) - na Yuki Sport 125 :icon_razz:

Powiem wam szczerze, ze jakbym mial zdawac na czyms szybszym to bym chyba uciekl egzaminatorowi :icon_razz:

To yuki jest bombeczka w Gdyni - zero drgan na kierownicy sliczny wyświetlacz biegów... wielgachne lusterka ...sama przyjemność na nim zdawać .

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam wielką prośbe

mógłby mi ktoś narysować KTO ZDAWAŁ egzamin w którym miejscu i którą ręke/ kierunkowskaz mam wystawić/włączyć ?

http://www.pro-motor.pl/osemka.gif

i w którym miejscu się obejrzec ( czy reka w prawo czy w lewo) bo tłumaczenia mojego instruktora za bardzo nie jestem pewien.

Podkreślam że prosze o osoby które już to zdawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie jest obowiazkowe ja robiłem ale bardziej zeby pokazac egzaminatorwi ze umiem dosc sprawnie smigac :icon_razz: , koles co zdawał przede mna plac nie wlaczał kierunkow ani nic tylko przejechał i tez bylo ok.

No właśnie to jest tak popieprzone, na moto nie ma ustalonych ścisłych zasad, każdy ośrodek sobie nagina przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...