Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sie wie !!!!!!!!!!! tylko jakos malo wiary ale i tak sobie niezle polatalismy. :) Moze jacyc chetni na wyjazd na zlot w sobote "Wierzyce Party 2006" ????????????? Ja bym chetnie polecial bo niedaleko. Co wy na to?? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na spotkaniach przy bulgarskiej zostajecie tylko przy stadiinie czy smigacie gdzies na miasto ?

moze glupie pytanie, ale w czwartek chetnie byl wpadł poogladac to co tam robicie, a nie wiem o ktorej godzinie bede mial czas wolny i czy kogos tam zastane jak wpadne pozniej

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a gdzie mozna obejzec najnowsze fotki niezniszczalnych bo marco chyba sporo ich robi co nie...jak sie zjawia.POzdro marek. napewno widzialem zdjecia na logo z malym-ziutem a jest juz wiecej?, film z Bednar tez sie widzialo tzn piatkowe ujecia he he, kiedy radziu gips sciagasz? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce sie wybrac na ten zlot w sobote tylko na kilka godzin bo jest niedaleko ale sam nie pojade wiec jak sa jacys chetni to by bylo fajnie. Ziut postaraj sie i ty Finko tez. To jak Norbi lecisz? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ten zlot jade na 100% tylko ze mam czas do 17-18 godz wiec szykujmy ekipe i lecimy :) :D :P

 

Norbi fajnie było wczoraj w lipnie

gratki za eskorte do domu bo swiateł nie mam ale zaraz ide grzebac i może na to cos poradze ;) ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLO...

 

 

DZISIAJ PARKING KOLO 19.00 SPOKO! ALE CO DO ZLOTU TO JESZCZE NIE WIEM A O KTOREJ CHCIELIBYSCIE JECHAC??? JA MUSIALBYM DOJECHAC JESZCZE DO OSTROWA WLKP GDYZ CHYBA JEDNAK ZAMIENIE NTV NA GSX F 600 ZAWSZE TO 86 KM A NIE 52KM...PO ZA TYM NIKT NIE CHCE KUPIC NTV...WIECIE JAK JEST.... MOZE NIE BEDZIE TO RAKIETA ALE ROZNICE NA PEWNO ODCZUJE...

 

 

POZDRO DLA WSZYSTKICH....

\

 

 

P.S. LASKA NIE MA SPRAWY JA TOBIE DROGE OSWIETLAŁEM ALE PODZIEKOWANIA I TAK NALEZA SIE DLA KUBY ;) GDYZ TO ON JECHAŁ PIERWSZY NA POWROCIE Z MOSINY JA Z KOMPLETNIE CIEMNA SZYBKA WIDZIALEM TYLKO CZERWONY PUNKT I TEGO TORU SIE TRZYMAŁEM::D:):)A TY NA TOTALNYM PRZYPALE BEZ SWIATEL ZA MNA.... HAHAHA WESOŁO BYŁO:))) ;) :cool: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było wesoło ale co prawda zaden ze mnie elektryk ale poradziłem sobie i usterkę znalazłem i usunąłem wiec mam nadzieje ze wiecej takich przygód nie bedzie ;) :cool: :)

 

 

zapomniałem ale ide dziś na wesele i nie wiem czy jutro polece na zlot bo nie wiem o której wstane, z reszta jutro tez mnie czekaja balety co moja firma organizuje nad malta wiec w niedziele bede umierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce sie wybrac na ten zlot w sobote tylko na kilka godzin bo jest niedaleko ale sam nie pojade wiec jak sa jacys chetni to by bylo fajnie. Ziut postaraj sie i ty Finko tez. To jak Norbi lecisz? Pozdro.

 

Bardzo chetnie bym jechał, ale od dzisiaj mam urlop i jutro juz bede sie kąpał w słonej wodzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COS WAM POWIEM

 

 

dajcie sobie spokuj z tymi moto i zapraszam nad morze pogoda zajebista, slonko daje czadu non stop, temp. wody 21 stponi wchodzi sie jak do wanny nic dodac nic ujac po prostu raj

 

 

POZDRO DLA CALEJ EKIPY ZE SLONECNYCH ROWOW

 

ps. no i jest na czym oko zawiesic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...