Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nowy na forum, Maciej z Poznania, obecnie mieszkam w Irlandii. Ladnie wywijacie na Bulgarskiej. Pelen respekt i podziw bo pamietam jeszcze 3 lata temu z Radziem i Malym cos na parkingu probowalismy a teraz tworzycie duza ekipa z umiejetnosciami godnymi pozazdroszczenia. Gratuluje i zycze dalszych sukcesow a co niektorym szybkiego zagojenia ran :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NO PROSZE WIESC O WYCZYNACH NIEZNISZCZALNYCH DOTARLA AZ DO ODLEGLEJ IRLANDII :flesje:

 

 

WITAM ROGAŚ TARAZ BEDZIESZ NA BIERZACO CO U NAS SIE DZIEJE ;)

 

JA OSOBISCIE LICZE NA TO ZE DOLACZYSZ DO EKIPY KIEDYS MOZE NIEDLUGO BO WKONCU RAZEM TO ZACZYNALISMY PARE ŁADNYCH LAT TEMU CO? ;) :icon_razz:

 

POZDRO Z POZNANIA

 

 

PS. DO POLAMANCOW Z EKIPY WRACAJCIE DO ZDROWIAJA JUZ KNUJE JAT TU LATAC Z GIPSEM I COS WYKNUJE POZDRO TRENUJCIE DUZO JA WROCE

:icon_rolleyes: :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich "niepelnosprawnych" :icon_rolleyes: . Witam nowego kolege na forum. Szkoda ze nie jestes tu na miejscu bo ekipa by nam sie powiekszyla.

Pablo co sie stalo z moto??????? ze musiales z nim wraca na przyczepie???

Radek ty to masz ciekawy pomysl by z gipsem latac :icon_mrgreen: ja kiedys tez jezdzilem na moto z gipsem ale mialem nieco mniejszy. Kiedy wreszcie znow polatamy na Bulgarskiej??????? Jakos nie widze chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibiza jak to nie ma chetnych ja jestem zawsze chetny nie wiesz ze w tym kraju tak juz jest ze ci co moga to im sie nie chce.

 

HOINKA Ibiza ma racje szkoda ze ciebie tu nie ma bo jak bys byl bylo by napewno ciekawiej czesciej bysmy SPAWALI, KLEILI I WIERCILI jakies moto

 

pozdro

ps. TOMAJ jak juz latasz to chociaz kutre wrzuc na sebie albo co wiem ze goraco ale wyprzedzanie na srodku skrzyzowania w gaciach to ryzyko POZDRO ...

Edytowane przez radek320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. DO POLAMANCOW Z EKIPY WRACAJCIE DO ZDROWIAJA JUZ KNUJE JAT TU LATAC Z GIPSEM I COS WYKNUJE

 

;) Ty Radek już knujesz a ja wczoraj po 32 dniach zrobiłem to........ :) Jeździłem na GPZ'e i to z gipsem. :D Nie żałuje bo tego mi trzeba było. Ale do konkretnej jazdy trzeba go ściągnąć :) Pozdro :wink:

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

 

chetnie polatam ale okolo 18.30...nawet nowego zawodnika przyprowadze.... ;)

 

 

wczesniej raczej nie dam rady chocbym :wink: :)

ROBOTA!!!

 

 

Pzdr

 

jutro tj środa wieczorem ??

ktoś chętny ??

 

 

 

Twoja była propozycja wiec niewidze opcji abys nie dojechał:D)) :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...