Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monia, a czemu tak tłumaczysz Kasiczka ? koleżanka, czy prowadzisz po2 konto :banghead: :biggrin:

 

...alez!! w zyciu bym sie nie podjela tlumaczenia tych znakow... :lalag: :wink: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

...ale jak Ty Luzi mozesz podejrzewac mnie o podwojne konto??.. az tyle czasu nie mam, a Ty masz u mnie minusik :D :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiczka ujawnij sie :) z checia cie poznamy :wink:

 

 

Tomaj jak widzisz Ona jest skryta i tajemnicza. :D :wink: Macie się postarać o jej względy :) :)

 

P.S.

Riko dziś wtorek, a co za tym idzie miałeś znac ceny naklejek, więc wrzucaj info. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia daj spokój - przy takiej ilość plusów to ten jeden minusik... :buttrock: :) oczywiście żartowałem ze wszystkim (aby nie było) ;) :notworthy:

 

dzisiaj było ciepełko ! koleś mnie na mieście wyciął nową 6... a ja w robocie do 20 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba malo przebywasz na imprezach motocylkowych skoro nie znasz tego tekstu wiec sie nie bulwersuj a co do koszulek to lepsza opcja bedzie ta drozsza POZDRO ALL

 

Dobra, no to poniewaz juz z niektorymi z Was sie poznalam to moze uswiadomicie zielona kolezanke o co chodzi z tym tekstem? Moja 125-ka na zlot sie nawet nie zapuszczalam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba malo przebywasz na imprezach motocylkowych skoro nie znasz tego tekstu wiec sie nie bulwersuj

 

O, to jak tam takie teksty można usłyszeć, to chyba przełamię strach (w końcu motocykliści to wariaci!! :clap: ) i zacznę się wreszcie w takich miejscach pojawiać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak nagadaliscie ,ze biedny Kasiaczek sie sploszyl i juz sie nam nie wypowie tak bujnie na zaden temet..... :biggrin:

 

O, to jak tam takie teksty można usłyszeć, to chyba przełamię strach (w końcu motocykliści to wariaci!! :) ) i zacznę się wreszcie w takich miejscach pojawiać... :crossy:

 

:biggrin: noooo koniecznie musisz sprobowac.....mowie Ci jest jest Fantastycznie.....Przepyszna zabawa..... :lalag: :P

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...