Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!!!!

 

Wracając do kochanych koszulek to fajnie jakby były jakiejś w miare dobrej jakości :)

Najtańsze to wiadomo co to jest :biggrin: Wole dać 50 dych za jedną porządną niż 30 za trzy sztuki jakości :crossy: - to tylko moje zdanie :biggrin:

KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję się wtrącić w kwestii koszulek i opowiem jak to było na przykładzie naszych t-shirtow.

 

W zeszłym roku kolega znalazł firmę, która przy ilości około 20 sztuk wykonała nam je za 20zł. T-shirt dosyć miernej jakości, nadruk również.

Firma wykonująca miała dobrać czcionkę w taki spsób aby jaknajbardzej przypominała tą z naszego loga- efekt niezbyt podobne itd.

 

Po kilku/kilkunastu praniach koszulka się rozciągneła, nadruk zaczął pękać, schodzić i w ogóle nadawał się już do wyrzucenia czy czyszcznia moto, poprostu szkoda gadać.

 

W tym roku znalazłem firmę, w której trzeba znacznie więcej zapłacić za taką przyjemność, ale wszystko stoi na dużo wyższym poziomie.

Cena uzależniona jest oczywiście od wielkości zamówienia, wielkości/iości napisów, nadruków itd. - sprawa indiwidualna.

Można tam nawet wyszyć logo czy napis.

 

Koszulka bardzo gatunek (sam t-shirt kosztuje 10zł) - pomimo ciągłej eksploatacji nic się z nim nie dzieje.

Nadruk - wzór został wzięty z naklejki (chyba ją zeskanował) zostały zachowane wszelkie proporcje, czcionka dokładnie to samo - przeniósł to wszystko w powiększeniu również na plecy.

Efekt jest naprawdę dobry.

 

Pomimo eksploatacji przez ponad cały sezon i licznych prań z koszulką jak i nadrukiem jak narazie nic się nie stało.

 

Koszt w naszym wypadku wyniósł 35zł. Cena co prawda prawie 2 razy wyższa, ale koszulka znacznie lepiej wykonana......

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole dać 50 dych za jedną porządną niż 30 za trzy sztuki jakości :lapad:

aleś mnie podsumował !!! :) :icon_eek:

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

a co to ma być ? ktoś się łassi, czy co :biggrin:

 

Koszt w naszym wypadku wyniósł 35zł. Cena co prawda prawie 2 razy wyższa, ale koszulka znacznie lepiej wykonana......

 

czyli razem 45 zł ? ja zrobiłem sobie 2 koszulki koło różowego pasażu na św Marcinie. techniką hm.... nie jest to ani farba, ani naklejka, ani wyszywanka ! w dotyku przypomina jakiś meszek ! zobaczymy ja w praniu, ale co do kolorów, grafiki, ewektu końcowego i rozgarnięcia pracującego tam kolesia - jestem baaaardzo zadowolony ! tam robiliście ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzi - to był tzw flack - nie wiem jak to sie pisze ale tak sie mówi "flok"

 

Ja biore 2 koszulki 1 biala 1 czarna - ale równiez przychylam sie do zdania ze lepiej drozej a lepsza jakosc niz taniej i po paru praniach sie rozlecie a nadruk zejdzie tak jak wiekszosc koszulek ze zlotu - nie ma co oszczedzac ja wole dac 40-50 zl za szt a miec dobrej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś mnie podsumował !!! :) :rolleyes:

a co to ma być ? ktoś się łassi, czy co :biggrin:

czyli razem 45 zł ? ja zrobiłem sobie 2 koszulki koło różowego pasażu na św Marcinie. techniką hm.... nie jest to ani farba, ani naklejka, ani wyszywanka ! w dotyku przypomina jakiś meszek ! zobaczymy ja w praniu, ale co do kolorów, grafiki, ewektu końcowego i rozgarnięcia pracującego tam kolesia - jestem baaaardzo zadowolony ! tam robiliście ??

 

 

kiedys robilem tam koszulke na prezent dal mojej dziewczyny, bylo to gdzies 1,5 roku temu ( koszulke tez od nich kupowałem ) i wszystko do tej porty ladnie wyglada.

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli razem 45 zł ? ja zrobiłem sobie 2 koszulki koło różowego pasażu na św Marcinie. techniką hm.... nie jest to ani farba, ani naklejka, ani wyszywanka ! w dotyku przypomina jakiś meszek ! zobaczymy ja w praniu, ale co do kolorów, grafiki, ewektu końcowego i rozgarnięcia pracującego tam kolesia - jestem baaaardzo zadowolony ! tam robiliście ??

 

Nie, łacznie już z koszulką płaciliśmy 35zł.

Co do koszulek ze Św. Marcina to są tam dwa punkty. Jeden jest wlaśnie w różowym pasażu, a drugi w podwórzu - idąc od Starego Rynku za pasażem, a od Kaponiery przed nim. Trzeba wejść w podwórze niedaleko Vobisu.

 

My robiliśmy właśnie tam w podwórzu. Kiedy robiłem koszulkę demo to nie pokryto mi jej tym "meszkiem", ale jak zamawiałem do całego klubu to "meszek" został już nalożony.

 

Jak już pisałem jak narazie nic się nie robi, ponadto inna koszulkę robiłem u nich 2 lata temu i też się bardzo dobrze trzyma.

 

Pewna kompetenta osoba (pracująca u konkurencji) wysłala mnie właśnie tam, bo mają podobno najlepsze maszyny.

 

Ogólnie spoko chłopaki, jeden z nich zaczął nawet w tym sezonie karierę motocyklisty, lata na jakimś chopperze....

 

Jednak przy zamówieniu lepiej powiedzcie żeby pokryto ją "meszkiem" według mnie jest wtedy jeszcze lepsza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiczka a Ty nie umiesz sie wypowiadac ??

 

1. hmm, skoro sie dziewczyna tu zalogowala, to pewnie lubi motory lub/i motocyklistow ;)

2. skoro sie tu Wam wpisuje, to pewnie cos od Was chce :icon_mrgreen:

3. no i skoro sie tylko usmiecha, to moze jest niesmiala, a moze.... :eek:

 

no to macie zagryche panowie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...