Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nie gadaj, że będzie Kiler :D

 

A no fajny bandziorek - troche krzywy, ale za to siano... :D :D

 

Czemu wy zawsze spotkania robita jak na uczelni jestem... !

 

Marco co z tym logiem do jasnej ciasnej... ?! (jak się tobie nie chce to ja to przetrasuje - tylko powiedz, czy zmienia się www, czy nie !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riko ale chyba Bandziorem nie polatasz na gumie bo podobno cieżko z gazu idzie :D no chyba że weźmiesz się za sprzegło :D Pochwal się który to rok i ile dałeś ? :D Mnie w niedziele nie będzie :D Jeszcze się kuruje, a i z nocki wróce to będe zsapany,

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riko ale chyba Bandziorem nie polatasz na gumie bo podobno cieżko z gazu idzie :D no chyba że weźmiesz się za sprzegło :D Pochwal się który to rok i ile dałeś ? :D Mnie w niedziele nie będzie :D Jeszcze się kuruje, a i z nocki wróce to będe zsapany,

 

 

Jak to Bandziorem na kole nie polata ?? Bandzior idzie na kolo pierwsza klasa - pamietacie chyab tego kolesia co nieraz smigal na Blugarskiej - a innym moj znajomy daje na 600 takie gumy ze masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

motorek zakup to był totalny spontan i okazja dlatego tak nagle, sprzet chodzi idealnie wrecz, rok 2000, no eydech troche gada totalnie pusty, na koło idzie napewno ale jeszcze nie mnie próbować, zaraz zmieniam Avangarda :D a GS poszedl do Warszawki za 8500 tysiaca czujecie to :D ale mi to dobrze

 

A i do motorku utargowalem kask pod kolor sprzeta :D jak cos to jutro tzn w sobote polatam troche z Laska, a w niedziele obowiazkowo o 13 na bługarskiej wszyscy no i jutro w Logu jest imprezka ale to nie musze nikomu powtarzac

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA NIE MUSZE W TEJ EKIPIE POWTARZAC

 

ŻE WSZYSTKO CO MA DWA KOŁA MOŻE NA JEDNYM LATAC

 

pozdro

 

 

No własnie--- moj tapczan poderwie sie na koło to tym bardziej bandzior :D :D

A zresztą - przetestujemy żuczka :D :D

 

 

NIEDZIELKA OBOWIĄZKOWA!!!! o 13 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietacie chyab tego kolesia co nieraz smigal na Blugarskiej

 

Ten co śmiga na Leszku do bandzior 1200 :D

 

Chłopaki dajcie cynka jak Rika "piekło" latało dzisiaj na kole. Oczywiści zależy mi żeby z paluszkiem szedł z gazu. Trzeba przecież powoli rozglądać się, bo być moze w przyszłym sezonie coś się kupi. :D :D CZekam na info. Pozdro :D

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...