Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1000RR jest wypasiony a ja mialem kupic 954 ktore jak wszyscy wiemy zygaja panewkami na lewo i prawo a do tego moj egzemplaz byl wyjakowy bardzo wyjatkowy hehhe

pozdro

 

jesli chodzi o panewki w 954 ( i ogolnie 954 ) to jest to opinia pewnych ludzi , ktorzy mieli pecha z tymi sprzetami i teraz wszystkim odradzaja ! Za chwile bedzie w polsce krazyl mit , ze 954 to takie gowno, bo panewki leca. A najlepsze , ze w/g ich opini 1000 RR jest jeszcze gorsze. hehehehe :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie ladnie to chetnie polatam w piatek lub sobote albo niedziele bo musze odreagowac :biggrin: tyle problemow ze az szkoda gadac :biggrin: :biggrin: :biggrin: glupota kosztuje tylko czemu az tyle :biggrin: :biggrin: :biggrin: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibiza problemy ma kazdy no moze nie takie jak ty w tym momęcie ale wiesz że na niezniszczalnych możesz liczyć przekonałeś sie o tym juz we wtorek, akcja zakończona powodzeniem bo to co chcieliśmy to osiagneliśmy a ze ten nam zje*ał to juz inna bajka :banghead: :banghead:

 

Bedziemy sie starać zeby dobrze było tylko na to niestety potrzeba czasu. Nie łam sie teraz trzeba zacisnąć zęby chwycić jaja w garść i bedzie dobrze, nie mozesz rezygnować :evil:

 

pozdro dla wszystkich moje moto czeka na diagnoze pana dr. Bolasa, która bedzie dopiero prawdopodobnie w przyszłym tyg.

 

Oby to była pierdoła a nie cos powaznego :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam z naszego pieknego kraju:) wrociłem i czekam na propozycje..moze piatek 18?? jak nie bedzie padać??

 

Jesli chodzi o te kobiete na CBerce to jesli z przodu miala duze cyferki "69" to wtedy na bank była Monia:)))

 

Pozdro. :notworthy:

 

P.S. dzis tez bede napewno latał wiec jesli ktos chetny to na kom.prosze o smska. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ma pogody to i nawet nie chce wam sie wypowiadac na forum/ no cóż jedni nie moga latać bo pada, inni bo sprzęty uszkodzone ;) :icon_mrgreen: :D

 

Jezeli ktos chetny na tor w poniedziałek to z chęcia sie zabiore ale tylko porobic fotki i czasy pomiezyć

 

Pozdro nygusy jedne :biggrin: ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ma pogody to i nawet nie chce wam sie wypowiadac na forum/ no cóż jedni nie moga latać bo pada, inni bo sprzęty uszkodzone :D :D :D

 

Jezeli ktos chetny na tor w poniedziałek to z chęcia sie zabiore ale tylko porobic fotki i czasy pomiezyć

 

Pozdro nygusy jedne :D ;) :icon_mrgreen:

 

A co się stało z gixerem bo nic nie piszesz :biggrin: ;)

Sory dopiero teraz zobaczyłem twój post o klopotach na torze. Ale jestem ślepy

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z gixerem bo nic nie piszesz :biggrin: ;)

Sory dopiero teraz zobaczyłem twój post o klopotach na torze. Ale jestem ślepy

 

http://forum.motocyklistow.pl/Suzuki-GSXR750-t55923.html

 

nie ciekawie czekam na rozebranie moto i sprawdzenie co mu dolega :D

 

októrej jutro zbiórka na bazarze ?? Myśle ze 10-11 bedzie oki piszcie co i jak kto bedzie

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będe na bajzlu koło 10. Musze sobię jakąś oponkę znaleźć, bo mi się przegląd kończy a z tyłu prawie slick ;)

 

Lisek, jak tam wizyta u ginekologa? :biggrin:

 

Poza tym w ten weekend wyścigi! Tak więc po bazarze jadę na tor, w niedzielę też kibicuję (o ile nie będzie lać...)

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...