Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luzi ten film z kąkolewa całkiem niezły tylko brakowało w nim jednej sceny :) :) (wiesz jakiej) :) .

 

Kurde czepiać się przestańcie ! po pierwsze amora miałem wyjebanego oraz ustawionego na minimum i on zawinił, po drugie jak się uczysz to zawsze może cosik się stać, a po trzecie sami zacznijcie cosik robić ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzi fajny ten filmik :) Chyba w piatek pojade zmienic oponke bo sie jakos skonczyla ;) i moze w piatek bede mial chwile czasu by polatac a pogoda ma byc ladna wiec moze sie spotkamy na bulgarskiej??????????????? Pozdro dla wszystkich.

Radas rozumeim ze widziales wreszcie ten filmik z Bednar jak testowales moto :) Lisek mi wlasnie wyslal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radas rozumeim ze widziales wreszcie ten filmik z Bednar jak testowales moto

 

 

tttaakkkkk wkoncu widzialem mialem w archiwum linka od liska tylko moja pani zapomniala mi powiedziec ah te kobitki

 

kiedy polatamy co sie z wami dzieje

 

pozdro

 

mam do sprzedania szczeniaki owczarki niemieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wpadliscie na Bulgarska dzisiaj??? Niestety doszlo do nieprzyjemnego zdarzenia, prosciej mowiac do wypadku pomiedzy dwoma motocyklistami(nie znam, nie pojawiali sie na lechu)!!! Jeden gosc na starym sraczu 600 , a drugi na zx-6r !!! Troche sie poturbowali motocykle rowniez z dwoch stron dostaly!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety doszlo do nieprzyjemnego zdarzenia, prosciej mowiac do wypadku pomiedzy dwoma motocyklistami(nie znam, nie pojawiali sie na lechu)!!! Jeden gosc na starym sraczu 600 , a drugi na zx-6r !!! Troche sie poturbowali motocykle rowniez z dwoch stron dostaly!!

 

:bigrazz: co oni wywineli? daj jakies szczegoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden na kawie jechal rownolegle do stadione w jednej z wydzielonych sciezek startowal od strony lasku( fortu), a drugi na suzuce jechal od boku tez od strony fortu tylko bardziej ku stacji benzynowej i dwaj ruszyli !!! I obaj wpie**olili jeden na suzuce wzial przychamowal lekko potem odkrecil manete i uderzyl w tyl kawy tak ze rejstra zawinela sie w lekki rulonik i obja zaliczyli szlifa motory lekko pokoziolkowaly z dwoch stron porysowane, na szczescie nikomu sie nic nie stalo , a to najwzniejsze!!! Aha jeszcze przyjechaly paly z drogowki i robily dochodzenie lecz niestety musialem sie zwijac :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...