Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja o 8:30 jestem u Marca po jego ukochaną Zonkę - o 9 u ziuta po tają broń, o 9:30 na Bułgarskiej ! albo od razu w trase, bo ja busem lete, więc...

 

Kurde balans a ja w robocie siedze :icon_razz: szlag i inne gówna by to trafiło :biggrin:

POROBCIE SUPER FOTY A NAJLEPIEJ NIECH KTOS KAMERE WEZMIE .

 

MIŁEJ ZABAWY WAM ŻYCZE :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziut możesz z grubsza napisać co tam będzie jak to ma wyglądać i przede wszystkim do której macie zamiar sie tam bawić?? bo mam jutro sporo ważnych spraw a chętnie bym sie przejechał i sie waham z lekka :icon_razz: pozdr.

Edytowane przez mati1411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorka ze trochę nie związane z tematem parkingowym ale wydaje mi sie ze tu najszybciej dostanę jakąś odpowiedź.

Pilnie potrzebuje namiar na jakiegoś tłumacza przysięgłego. Che zarejestrować dwa motory ( jeden mojego Taty, drugi mój ). Pierwszy przyjechał z Belgii a drugi z Niemiec.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, proszę o informacje na PW :)

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ci moge powiedziec to tyle ze ja nie robiłem tłumaczeń idziesz do agencji celnej w urzedzie celnym tam gdzie nalezysz i tam ci powinni wszystko powiedziec i zrobią ci papiery do celnegi i do skabówki bo cła akcyzy jak wiesz na moto nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani mi nie gadaj ! u mnie słońce małe chmurki bialutkie i suchutko ! ale co zrobisz ? ;)

 

niby przysłowie mówi, że cudzych nie znacie, swoje chwalicie..." ale mi się lepiej lata miedzy swymi na bułgaskiej :) ! nie ma takiej presji - wszyscy wiedzą, że się uczysz no i jest git ! a tam źle się czułem jak widziałem co oni potrafia, a co ja ( i to jeszcze z glebami ;) )

 

chociaż z drugiej strony "zła baletnica na buty narzeka..." :flesje:

 

tak czy siak ja tam nigdzie nie będę już jeździł dopuki się nie naucze wymiatać (czyli nigdy nigdzie nie pojade ;) )

 

Ziut i Ibiza muszą sobie sprzety porobić pod stunt, bo predyspozycje jak najbardziej mają !!! :biggrin: :D

 

pewnie ktosik zamieści tą moją glebe na necie :) porażka ! :)

 

narazie ja odpadam z latania - musze te zawory porobić, manete i zmienić tą zębate, bo naipierw szybkie gumy trza opanować (tzn. w ogóle gumy :evil: ) a dopiero później wolnice !

 

pozdrówki dla wszystkich którzy jechali i dla tych co nie dojechali !

 

bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak moja gleba wygladala hehe

na szczescie wiedzialem co jest grane i odjechalem z pola razenia fotoreporterow :) no i oplacalo sie wstac wczesnie i krasze zalozyc bo pewnie kapa sprzegla poszlaby sie je**ac

szkoda ze pogoda niedopisala ale wiedzielismy ze trzeba sie z tym liczyc. no i wreszcie zrobilismy jakas dluza trase. mam tylko nadzieje ze nastepnym razem pojedziemy sobie po suchym.

a Luzi ty niczym sie nie przejmuj. wiecej trenigu a zobaczysz ze postepy beda. wazne zeby dobrze i bezpiecznie sie bawic a nie na sile robic figury bo to zle moze sie skonczyc.

pozdro i dozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...