Skocz do zawartości

Jestem pełnoprawną motocyklistką :-D


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tam zaraz , jaka pełnoprawna ?????

Dopiero kiedy będę miał kaca , to praweczko nabierze mocy prawnej - wiem , że kilku jeszcze jest chętnych. Prot,Jesion i mnóóóóóstwo innych Poważnych Osobistości musi umoczyć mordkę - bez tego nie da rady , he he he .

 

PS.Ale jak już dostaniesz prawko , to poproszę foto .Muszę Cię do kartoteki wsadzić , coby gliniarze wiedzieli kogo nie mają pacyfikować , ha ha ha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz , jaka pełnoprawna ?????

Dopiero kiedy będę miał kaca , to praweczko nabierze mocy prawnej - wiem , że kilku jeszcze jest chętnych. Prot,Jesion i mnóóóóóstwo innych Poważnych Osobistości musi umoczyć mordkę - bez tego nie da rady , he he he .

 

PS.Ale jak już dostaniesz prawko , to poproszę foto .Muszę Cię do kartoteki wsadzić , coby gliniarze wiedzieli kogo nie mają pacyfikować , ha ha ha .

 

No to moze ja tez bym fotke przysłal i byś tam szepnął słówko. :biggrin:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i słowa uznania :icon_mrgreen:

Wy kiedyś też mieliście ten dzień i nie wiem czy tak jak ja czuliście się jakby Wam ktoś skrzydła dorobił :buttrock:

 

W tym sezonie zrobiłam prawie 3000 km. bez prawka i miałam ciągle sraja, bałam się że szybko ktoś (czyt. policja) mi wytłumaczy, że tak nie można. Było fajnie, adrenalina i ten posmak grozy gdy jechaliśmy w dłuższe trasy. Dziś już tego pewnie nie będzie ale mam świadomość, że zdałam, że od dziś jestem kimś, jestem motocyklistką :icon_mrgreen: :buttrock:

 

Jak na początku kwietnia zdawałam prawko i oblałam to miałam wielki żal i do siebie i pewnie do całego świata. Nie mogłam się pogodzić z tą myślą, że mnie się nie udało :biggrin: chciałam wtedy tak jak dziś wszystkim Wam powiedzieć że zdałam a pozostał jedynie smak porażki :biggrin:

Teraz wiem jaka to jest zajefajna przyjemność mieć prawko bo wiem jak ciężko było je zdać :rolleyes: :icon_mrgreen:

 

Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję, przy najbliższej okazji prawko zostanie oczywiście z Waszym udziałem opite, co by się druk nie rozsechł i literki nie odpadły :banghead:

 

Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz !!!! He ,he, he ....

Jako Stary Pierdziel mam statutowy obowiązek być totalnie skorumpowany , chciwy i perwersyjny.

A zatem : za sam wpis - 100 sześciopaqów ,

- za pierwsze uratowanie zadka - 500 sześciopaqów ,

- za każde następne uratowanie stawka razy 2.

 

PS.Ceny umowne , faktur nie wydaje sie , he he he .Zażalenia do Zarządu Perwery w 12 egzemplarzach, + zaświadczenie od Proboszcza i ze skupu złomu. Oczywiście niezbędne jest także potwierdzenie o oddaniu 100 kg makulatury - kwit wystawi Ci Twój Sołtys.

 

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Noo, Kaska :icon_mrgreen:.

Super, gratulejszyn!!

Pamietam, co to za radocha zdac :icon_mrgreen:. I szacun za odwage jazdy bez prawak :rolleyes:. Ja tam nie wyjechalem dalej niz pol metra od garazu bez tego magicznego dokumentu :biggrin:.

A jeszcze paredziesiat godzin temu mowilas mi, ze prawka nie masz :buttrock:. Jak sie to wszystko szybko zmienia :icon_mrgreen:.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no i co ja narobiłem ... :icon_mrgreen: Supcio Kacha - raz jeszcze gratuluję. Cieszę się, jak nie wiem co !

 

Coś słyszałem o zgubionym lusterku na A4 - ale to chyba jakaś straszna plota :biggrin:

Ale gleba parkingowa przy wyjeździe z Kotwicy to nie plotka :icon_mrgreen:

 

W tym sezonie zrobiłam prawie 3000 km. bez prawka

No i to jest nieuczciwe !!! Który z kursantów robi do czasu egzaminu 3000 km ? Co ? :icon_mrgreen: Tym bym się nie chwalił :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...