Skocz do zawartości

pierwsze jazdy R6


Rekomendowane odpowiedzi

wogole jakis taki nienormalny tewn twoj kolega :P ja to bym bral na pierwsze moto hayabuse.....

:banghead:

 

 

Nie dał sie przegadać. Ja jezdze juz troche na moto i czasami go mialem z tyłu, ale nie jezdził wiekszym sprzętem niż MZ i to pare lat temu. Ja mowiłem ze jak juz sie przypala tak strasznei to moze jajko na początek albo Thundercat albo jakaś RF, ale nie dął sie jąć. Jego słowa " ZX9R mi sie wyśniła, a ZX12R mi sie wymarzyła wieć mam kase to spełniam swoje marzenie" - koniec cytatu. Jeśli zdecydował sie kupić ZX12R jako pierwszy motocykl to nie wiem czy ma na tyle rozsądku zeby mu starczyło do opanowania tego "demona".

 

 

 

PS.

Gratulije tej R6 !!!!!

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz ty jedz te pradziadkowe JAWY przywiez ze wsi i dopiero sie w powaznych tematach wypowiadaj....

:banghead:

Miejski Lanser, nie ten Temat :evil:

 

p.s. Obadam sprawe, tylko kurde gdzie ja je będe trzymał, poza tym nie wiem w jakim stanie są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratki

 

ale widze ze znowu sie of-topik robi slawnego tematu co na 1 moto dobre. Wczoraj dalem sie przejechac kumplowi co jezdzi na moto raz na rok i jeszcze na tak mocnym nie siedzial ale bardzo chcial no to mowie jedz tylko nie krec wysoko i co slysze??? 1 ogien 2 ogien 3 ogien (w nocy na wiejskiej ulicy bez latarni) ... tyle go widzialem.... wraca i mowi ze zajebiscie a ja na to ze zrobilem juz 300km i jeszcze tak nie odkrecalem, i na pewno bym nie odkrecil nawet jak bym umial perfect jezdzic na sprzecie ktorego wcale nie znam. Wiec mysle ze to poprostu kwestia oleju w glowie i na tym ten oftopik mozna zamknac.

 

Wczoraj sobie znowu posmigalem i juz wiem jakie studzienki sa sliske :banghead: i ze koleiny to pikus w porownaniu do tych poscieranych maszynami garbow..... jak na lodzie.

 

na otwarcie sezonu niestety nie dam rady dotrzec ale z wawa sie pewnie jakos ustawi w przyszlym tyg

 

Patryk - bede dzwonil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, jak widać R6-teczek przybywa....Ja równiez latałem na słabszych sprzętach a ten sezon zacząłem na R6. Potwierdzam w całości to co na początku napisane - jeśli jeździsz spokojnie to nie ma mowy o nieliniowym (nawet jeśli jest na wykreśie) wzroście mocy. Nie odkręcisz, nie polecisz, ale na pewno pojedziesz tam gdzie chcesz i co ważne bezpiecznie. Gratuluje nabytku

PS i zainwestuj w amor skrętu, ja miałem szczęście mieć go w kupowanym więc nie musze się martwić, ale pomaga naprawdę w codziennej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie moj pierwszy zakup po wyplacie, mam nadzieje ze jej starczy bo wydatkow w tym miesiacu mi sie szykuje co niemiara :banghead: musze jeszcze regulcje gaznikow zrobic i przeglad w jakims serwisie co by powiedzieli ze moto sprawne.

 

Ile sie pompuje kola w R6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

 

Ile sie pompuje kola w R6?

 

dasz 2,5 z przodu, 2,7 z tyłu i będzie gicio. No chyba, że się na tor wybierasz, to spuścisz trochę :banghead:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sam szukam czegos nie drogiego, ale jak sezon sie zaczal to juz nie tak latwo.

 

Ja narazie zadko jezdze, bo motorek stoi w jazgarzewie u kolegi, dopiero teraz bede mial strzezony przed blokiem, czekam jeszcze tylko na pokrowiec i juz kazdy sloneczny dzien lub cieply wieczor bedzie na moto ;) ostetni raz jezdzilem w piatek :flesje: juz mi sie teskni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko taka mnie refleksja naszla, dlaczego w cywilizowanych krajach mamy stopniowane prawo jazdy w zaleznosci od pojemnosci motocykla i wieku kierowcy

 

a jaki my mamy kraj, niecywilizowany? ;) nie wiem jak Ty, ale ja preferuję wolność, masz prawko i kupujesz co chcesz, zapinanie pasów w aucie to dla mnie też bezsensowny przymus, jak ktoś nie chce zapinać to czemu ktoś inny mu każe? no ale to temat na inną dyskusję, której lepiej nie zaczynać :flesje:

 

gratuluję R6, bardzo fajna! życzę bezpiecznej jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...