Skocz do zawartości

Wypadek w Gorzowie Wlkp


Skay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W telewizji lubuskiej ten koleś mówił że jehał 130-140km/h. Szkoda tej dziewczyny. Kolesia zresztą też mi szkoda teraz dół na całe życie. BTW Drogówka sie odgraża że będą teraz robić masowe kontrole motocyklistów.

Edytowane przez Lucass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko co beda sprawdzac podczas tych kontroli? :/ Zreszta i tak zawsze dla nich będziemy sprawcami wszystkich wypadków, wiec chyba nie chca zmieniac zdania....?

 

Jak zawsze szkoda człowieka...oby nie było dużo wypadkow w tym sezonie [oczywiscie najlepiej w ogóle, ale przed tym nie zawsze mozna sie ochronic] :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano szkoda dziewczyny :wink:

nawet nie mam motocykla takiego jakbym chciał, ale jak sobie pomyśle, że ja miałbym wieźć swoją ukochaną z taką prędkością, tylko po to żeby jej zaimponować to mnie w żołądku ściska..

 

 

Nigdy nie wolno szaleć z plecaczkiem !!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 lat to przecież liceum :wink: Szkoda mi tej dziewczyny niczemu winna chciała sie poprostu przejechać...

A facet pewnie popis itp chociaż nie oceniam bo nie wiem

 

 

"Prawdziwe życie zaczyna sie powyżej 200 km/h"

 

:cool::D:D

 

Panienka w moim wieku... szkoda.... cymbał się popisał jak cholera, a teraz pewnie pójdzie siedzieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie na dobrą sprawe to się jeszcze sezon nie zaczął na dobre a już ofiara śmiertelna. Podjerzewam że koleś dostał maszyne zimą i chciał się kobitce pochwalić jaki to on jest kozak :P

Szkoda jej bo całe życie i najpiękniejsze lata przed nią :evil:

Jeśli wyjdzie na jaw że chciał się popisać przed dziewczyną to powinien dostać z 10lat i trafić do Wronek do grypserki tam by go wyprostowali.

Zawsze powtarzam jak nie masz w 100%opanowanej maszyny i przejechanych 50tyś km bez wypadku to nie szalej. Ale nie przepowiesz a później coś się stanie i słychać na komendach "trzeba zrobić coś z nimi bo zabijają ludzi"

Przez takich czubków motocykliści postrzegani są jako dawcy i bezmózgi.

 

Aż się wku**wiłem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan opon :P homologację na tłumik :evil: i rejestracja czy jest "pod odpowiedznim kątem" :evil:

 

jak chcą co się zawsze przyczepią czegoś :evil:

 

DODAJ JESZCZE KIERUNKI PRZOD TYL, SWIATLO STOP, KLAKSON, SWIATLA MIJANIA , DROGOWE I ....... POSTOJOWE.

 

JUZ PRZESZEDLEM TAKA KONTROLE, DOBRZE ZE NIE CZEPIALI SIE WYDECHU :banghead:

 

 

 

PS: sorry za capsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...