Skocz do zawartości

"neony"


markos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze to zależy z jakiego materiału jest zrobiona rurka neony i czy dobrze rozprasza on światło...

po drugie żeby nie zrobić choinki to trzeba znać umier i mieć dobry gust...

po trzecie to dla Ciebie ma się podobać i to chyba najważniejsze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neony ... Kwestia gustu mi sie to podoba , ale tylko gdy jest 1 pod spodem (ja tak mam) czym wiecej tym gorzej :wink: A co do tych "neonow" z allegro za 5 zl to bym sie w to nie bawil , jak juz ktos chce neony to niech zainwestuje w jakies pozadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał coś podświetlać to bym sobie podświetlił schowek. Kiedy spotykasz sie z kumplami otwerasz kanape i sie świeci, w nocy coś szukasz w schowku to nie poomacku, tylko sie świeci i wszystko widzisz.

 

jak wieś tuning to na maxa - neony, śrubki z czaszeczką, diodowe wentylki na opony(ufo efekt, buahahaha). W tesco jest dział koło motoryzacyjnego z tuningiem, można wychaczyć niezłe oderty także wszyscy do tesco.

 

jak moi poprzednicy powtórze: Wieś tańczy i śpiewa

buahahahahahahahaha, za te 10zł to bym sobie wahy wolał kupić, ale cóż......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiecie że miejąc jakie kolwiek diody na pojeździe gdy zatrzyma was policja do kontroli może cie zapłacić mandacik o wartości od 50zł

Ponieważ żaden pojazd niemoże mięć swiateł które mogą rozpraszać inne pojazdy

tym bardziej jeśli diody są koloru niebieskiego lub czerwonego (są to kolory sygnalizujące pojazdy takie jak karetka,policja i straż)

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiecie że miejąc jakie kolwiek diody na pojeździe gdy zatrzyma was policja do kontroli może cie zapłacić mandacik o wartości od 50zł

Ponieważ żaden pojazd niemoże mięć swiateł które mogą rozpraszać inne pojazdy

tym bardziej jeśli diody są koloru niebieskiego lub czerwonego (są to kolory sygnalizujące pojazdy takie jak karetka,policja i straż)

Pozdrawiam MUMA

 

Nio i niestety z żalem musze przyznać ci racje, wiem, że istnieje taki przepis, ale tak sobie myśle, że motorowerów czepiać sie chyba nie będą, szczególnie jeżeli dać taki neonek gdzies pod spodem.. :/ :wink: Jak sie go da gdzieś z przodu, tak jak czasem mają skutery, to sie nie dziwie. bo można to pomylic z policja, czy Erką, szczególnie z samochodu jak sie patrzy na taki skuter w lusterku. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Był już jeden temat o tym czy wolno mieć diody ja wiem że niewolno

Mój kumpel jeżdzący skuterem po zatrzymaniu przez policje nie miał włączonej żadnej diody oni tylko zauważyli że diody wystają i odrazu wlepiali mu mandat w wysokości 50zł

Pozdrawiam MUMA

PS. jak znajde ten stary temat to podam adres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Był już jeden temat o tym czy wolno mieć diody ja wiem że niewolno

Mój kumpel jeżdzący skuterem po zatrzymaniu przez policje nie miał włączonej żadnej diody oni tylko zauważyli że diody wystają i odrazu wlepiali mu mandat w wysokości 50zł

Pozdrawiam MUMA

PS. jak znajde ten stary temat to podam adres...

 

ja bym mandatu nie przyjął. przepisy mówią zapewne, że nie wolno "używac", a nie, że nie wolno miec sobie diód! :banghead::D:D:D Wiec kolega mówiąc delikatnie: sfrajerzył sie na 12 litrów benzyny! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Festynów to specem jestem ja :evil: :banghead:

 

To mam w mojej Yamce FZ... :P

 

http://www.engels.mok.waw.pl/festyn3/

 

http://www.bikepics.com/pictures/358598/

 

http://www.bikepics.com/pictures/369026/

 

Aha a jak ktoś chce obejrzeć diody świecące w akcji to:

 

http://www.engels.mok.waw.pl/UnderGround_Ride_26_VI_2004.wmv

 

Teraz je ściągnęłem bo zamontowałem ten nowy Festyn...

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Neonki w twoim moto prezentują się super ale ja niechce mieć przesrane bo mandat to jedno a szlaban na moto przez jakiś tydzień to drugie

Co do tego że mój kumpel się wkopał bo mógł odmówić to jasne

On zadzwonił po starego żeby pogadał z policjantem ...policjant powiedział że jeśli mandat niezostanie przyjęty to sprawa zostanie skierowana do sondu...

Pozdrawiam MUMA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...