Skocz do zawartości

"neony"


markos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde myslałem, że koles który ma na koncie tyle postów ma troche wiecej rozumu i to, że paski mocujące kosztują pare złotych wcale nie oznacza dla niego, ze są do dupy. :/ co neonki za 5 zeta może montowac złotymi łancuchami? żałosne...Paski są dobre i napewno nie puszczą, wystarczy je dobrze zacisnąć... P.S. zachowujesz sie jak moja babcia, która miała refundowane leki, a nie chciała ich brac, bo twierdziła, że za tanie i pewnie i tak nic nie dadzą! :icon_twisted:

Mam na yyle rozumu że wiem to iż takie diodowe neonki to ostatnia wieś i wstyd by mi było mieć motocykl z czymś takim pod domem. Tak, Engels masz jak najbardziej racje, plastikowe opaski są bardzo wytrzymałe, ale wszystkiego na nich znowu przypinać niemożna, bo jak to wygląda... Przy okazji rozjuszyłes Markos'a- człowieku nieunoś sie tak ... Moge Ci kupić tych neonków i komplet dresów, poobwijasz sie nimi , do dresów sobie można poprzyklejać nawet... I jak to będzie wygladać ? Ty jak ostatni burak i chart tak samo :icon_twisted: Rozumiem Cie, że chcesz uatrakcyjnić wygląd swojego charta :icon_mrgreen: Ale te neonki to nie najlepszy pomysł ...Dawniej taki neon jak dla mnie jeszcze by przeszedł, ale jakoś chyba wyrosłem z półśrodków. Jak coś robić to z rozmachem, na całego i Z GŁOWĄ ! A nie przy pomocy tantedy...

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sobie psuł humoru odpowiadając na Twoje przemyślenia.. :/ Neonków se nie kupie, bo to strata kasy, już to wcześniej napisałem, ale Twoje komentaże są na poziomie.... mułu na dnie jeziora kolo Twojej wioski. Nx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :icon_twisted: A nie iwem czy wiecie te opaski to patent NASA i tak naprawde stosunkowo niedawno zostaly wprowadzone powszechnie na rynek;]Z3us wie co pisze chlopak ma pod deklem rowno moze ma stresa nie draznijcie go :icon_twisted: pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam neonki i jak kupujesz to kupuj tylko niebieskie i jeszcze jedna rada im krotszy neon tym lepiej swici ja mam 15cm i w nocy sa good ale mam czerwonego i w dzien wogole niewidac a niebieski duzo lepiej swieci ale ja i tak oswitlil bym moto diodami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :icon_twisted: A nie iwem czy wiecie te opaski to patent NASA i tak naprawde stosunkowo niedawno zostaly wprowadzone powszechnie na rynek;]Z3us wie co pisze chlopak ma pod deklem rowno moze ma stresa nie draznijcie go :icon_mrgreen: pozdrawiam :icon_mrgreen:

Jakbyś wiedział... Tak więc niedrażnić tygrysa :icon_twisted:

 

 

ja mam neonki i jak kupujesz to kupuj tylko niebieskie i jeszcze jedna rada im krotszy neon tym lepiej swici ja mam 15cm i w nocy sa good ale mam czerwonego i w dzien wogole niewidac a niebieski duzo lepiej swieci ale ja i tak oswitlil bym moto diodami

No niebieskie najlepsze. Możesz stać od remizy kilometr i już Cie widać ... ja bym obstawiał na zielony ... Niebieski jest już sptarzony, każdy ma niebieski, bądź inny - BĄDŹ LEPSZY ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wiedział... Tak więc niedrażnić tygrysa :icon_twisted:

No niebieskie najlepsze. Możesz stać od remizy kilometr i już Cie widać ... ja bym obstawiał na zielony ... Niebieski jest już sptarzony, każdy ma niebieski, bądź inny - BĄDŹ LEPSZY ...

 

JA Cie chyba nie rozumiem, ktoś z nas sie myli, bo jak chodzi o policje, to POSTERUNEK, a nie remiza, remize, to ma straż pożarna. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Cie chyba nie rozumiem, ktoś z nas sie myli, bo jak chodzi o policje, to POSTERUNEK, a nie remiza, remize, to ma straż pożarna. :)

Ale tylko na remizie odbywają sie wiejskie potańcówki ... Od blachar aż sie roi, to tylko sie poobklejać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja będę zakładał teraz takie neony tyle że będę ich uzywał tylko kiedy będę mi potrzebne. Próbowałem juz pod baterią i nawet świecą całkiem jasno ale ja oczywiście będę używał akumulatora :D A co do glin to umnie się dużo ich nie kręci więc legal to nie problem

Yamaha MT 03 ----> Suzuki GSXR 750 k6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zakładał teraz takie neony tyle że będę ich uzywał tylko kiedy będę mi potrzebne. Próbowałem juz pod baterią i nawet świecą całkiem jasno ale ja oczywiście będę używał akumulatora :D A co do glin to umnie się dużo ich nie kręci więc legal to nie problem

 

Czy Ty człowieku patrzysz czasami na datę ostatniego posta???

Co drugi temat to jakiś przedawniony, odkopany przez Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...