Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec końców skończyło się na lanserskiej rundce po wsi... Żeby nie było, że ostatniego dnia nie jeździłem :notworthy:

Chyba rzeczywiście sezon skończę i motor wreszcie pójdzie do reaktywacji... No ale za to można myśleć o rozpoczęciu sezonu :clap:

shadok-a mówiłem zrobić wypad.Ja dzisiaj rozmieniłem lepiej niż stówkę ,ale pierwsze kilometry były liche bo zaliczyłem klasyczną podpórkę bo bałwan ze mnie nie wzięłem pod uwagę jak ślisko jest cholernie-a baba ze mszy wyjechała i o mały włos!!!!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu jeździłeś dzisiaj?. Czy ktoś z was jeszcze śmigał .Ja zrobiłem parę kilometrów ale nopotkałem tylko 2 plastiki i kogos tak zawziętego jak ja na wiśniowym moto na trasie .Jeśli ktoś goniał to niech odpisze jak mu sie dziś jeździło :buttrock:

 

W koncu nie wyjechalem bo znajomy sie zapowiedzial z dalekiej miejscowosci w odwiedziny.

Ale moj ojciec smignal na swoim motorku cosik ok 80km.

Moze jeszcze bedzie ladnie i sie w ktorys weekend wyskoczy :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu jeździłeś dzisiaj?. Czy ktoś z was jeszcze śmigał .Ja zrobiłem parę kilometrów ale nopotkałem tylko 2 plastiki i kogos tak zawziętego jak ja na wiśniowym moto na trasie

 

Hejka

 

Wczoraj z Pająkiem zrobilismy pare kilometrow. U nas drogi sa przyzwoite i nie powiem, moja mała dostala po garach...

nie ma sie co oszukiwac - grudzien to nie jest najlepszy czas do jazdy- troszke nas wychlodzilo ale czego sie nie robi by przedluzyc sezon :bigrazz:

 

pozdrawiam goraco

w szczegolnosci zakochanych w shadowkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę :bigrazz: A więc panie ????? jakie plany :D

 

 

Skoro kobiet też pytacie :) to ja szukam chętnych na wypad w okolicach końca sierpnia na Półwysep Skandynawski.

Dokładna trasa jeszcze nie została opracowana ale już można odkładać kase na paliwo :banghead:

pozdrawiam gorąco

 

Nera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kobiet też pytacie :lalag: to ja szukam chętnych na wypad w okolicach końca sierpnia na Półwysep Skandynawski.

Dokładna trasa jeszcze nie została opracowana ale już można odkładać kase na paliwo :)

pozdrawiam gorąco

 

Nera

 

 

 

Skandynawia mnie nie interesuje,mieszkam tu od 20 lat :) ale jezeli moge w czyms pomoc to daj znac. Rusty

Edytowane przez rusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandynawia mnie nie interesuje,mieszkam tu od 20 lat :) ale jezeli moge w czyms pomuc to daj znac. Rusty

 

No to może uderzysz z nami na wschód? Z Shadowiaków jedzie Pierwoszow (Janek), Mario_BS, ja też. Oprócz tego również ekipa Hunów z EKG, więc impreza na pewno długo pozostanie Ci w pamięci... :)

Temat (zamknięty do wiosny :lalag: ):

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?act=ST&f=16&t=59925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandynawia mnie nie interesuje,mieszkam tu od 20 lat :P ale jezeli moge w czyms pomoc to daj znac. Rusty

 

Dzieki śłiczne. Napewno sie odezwe. Narazie jest nas troje ale mysle ze do sierpnia znajdzie sie jeszce paru chetnych:)

 

Panowie a może już ktoś ma sprecyzowane plany na sezon2007 podawać pomysły .Ja planuje zwiedzić kawałek litwy-a może ktoś chętny?.

 

Jarek wiesz juz mniej wiecej kiedy wyruszacie?

 

Nera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...