Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mnie dzis spadl snieg i -4st na termometrze (odczuwalna -11:). Ale wciaz sporo rowerzystow i nawet widzailem jednego motocykliste i widok tego desperata przypomnial mi ze dawno nie zagladalem swiadomie na forum.

 

Idea sluszna popieram!

 

nie chce siac defetyzmu, ale Shadok, miej na uwadze, ze deklaracje na forum czesto nie ida w parze z czynami (raczej nastawialbym sie na 10 niz 80 osob). a forma ostatniego shadowiska zaowocowala super spedzonym czasem, w gronie wspanialych ludzi, bez niepotrzebnego martwienia sie o nick'i na koszulkach i zwiazanych z nimi kosztami i bluzgami;)

pozdrawiam

tomek

Całkowicie się z tobą zgadzam spotkanie w Kroczycach było tego przykładem.Początkowo było dużo chętnych,a przyjechało nas kilkanaście osób.Może teraz będzie inaczej ?.Myślę że o kosztach też nie ma potrzeby dyskutować.A tego jest przykładem Bartek który ze sobą przywiózł wszystko ( jak komandos),a koszty ograniczył tylko do opłaty za pole namiotowe i małe piwko :biggrin: Jesli ktoś bedzie chciał przyjechać to napewno przyjedzie Nie mniej jednak dobrze jest wiedzieć co ile kosztuje,może nie bedzie potrzeby ciągnąć ze sprzęta i żarło.

SHadok plan imprezy jest super.Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Pomysł shadowiska, plan pewnie wszystko fajowe, koszulki też miły bajer tylko co by nie skonczyło się na deklaracjach chęci uczestnictwa w imprezie......... :) i znowu całe 4 czy 5 motocykli przyjedzie :D

 

Janek wszyskiego nie miałem bo brakowało mi zapalniczki którą każdy komandos ma :biggrin:

 

U mnie to jest jeszcze jeden problem bowiem sprzedałem shadowe, na wiosne planuje coś zakupić ale czy to będzie shadow no nie wiem ................... :cool: mam jeszcze dr 350 ale ona do podrózy ze swoimi oponami kostkowymi się raczej nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj stałem sie posiadaczem VT 500c Shadow:), więc w przyszłym roku na spotakniu napewno sie pojawie.

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Witam cię kolego.Zapoznaj sie z propozycją Shadoka odnośnie spotkania.Według mnie jest ok.No i do zobaczenia w Otwocku :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Pomysł shadowiska, plan pewnie wszystko fajowe, koszulki też miły bajer tylko co by nie skonczyło się na deklaracjach chęci uczestnictwa w imprezie....

Panowie, pełna spokojność... Na razie rozmawiamy niezobowiązująco i jakby co, zaliczek jeszcze nie przyjmuję... :crossy:

 

A co do moto - spotkanie dotyczy też fanów shadówek, niekoniecznie pewnie praktykujących bieżąco. :biggrin:

 

Wasyl - również gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię kolego.Zapoznaj sie z propozycją Shadoka odnośnie spotkania.Według mnie jest ok.No i do zobaczenia w Otwocku ;)

 

Witam

 

Znając życie to termin i miejsce przez tyle misięcy moga ulec zmianie i nawet proponowałbym przesunąć termin bo pod koniec czerwca to ludziska wyjeżdżają już na urlopy, połowa czerwca byłaby bardziej trafna, ale tak jak powiedzialem wcześniej jeszcze jest ponad poł roku i konkretnych terminach nie ma co rozmawiać, najlepiej podać przybliżony i dopiero w kwietniu powrócić konkrenie do tematu. A tak pozatym do Otwocka mam tak blisko, że nie musze do takiego wypadu czynić jakiś wielkich przygotowań, a to oznacza że jak nie będe w tym czasie pływał na mazurach to napewno sie z Wami spotkam.

 

Pozdraiwam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasyl oczywiście masz rację.Poczekamy do kwietna i zobaczymy jaki termin wybierzemy, choć nie zaszkodzi wstępny termin zaplanować.Z mojego rozeznania wynika że ja z Shadokiem na początku czerwca na kilka dni z Tomkiem Kulikiem pojedziemy na Ukrainę śladami trylogii.Otwock- ty masz blisko a ja tym razem prawie 400 km.Aczkolwiek miejcse zawsze możemy zmienić. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!!

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Honda Shadow !!

Pozdrawiam Wszystkich

I zostawiam cynk dla każdego dla kogo Działdowo jest blisko

witka tu cienias z brodnicy pozdr5owka jak ci sie sprawuje shadowa ja posiadam oproczintruza shadow vt 750 i uwazam ze mogla by miec troszke wiecej mocy ale ogolem jest cool ogolnie jest okey jak dwa kola pod nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich..

Od 6 dni jestem najszczęśliwszym na świecie posiadaczem VT500C :clap:

 

Witam, w zasadzie można powiedzieć - sąsiada... :clap: Gratulacje z nabytku!

No i będzie z kim z Otwocka na zloty Shadowek jeżdzic...

Ale widzę w innym temacie, że masz problem z kierunkowskazem. Z tego co pobieżnie sprawdziłem na schemacie, to jeśli świeci ci tylni kierunek, przedni powinien, bo są połączone równolegle.

 

Pozdrawiam

Shadok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zasadzie można powiedzieć - sąsiada... :rolleyes: Gratulacje z nabytku!

No i będzie z kim z Otwocka na zloty Shadowek jeżdzic...

Ale widzę w innym temacie, że masz problem z kierunkowskazem. Z tego co pobieżnie sprawdziłem na schemacie, to jeśli świeci ci tylni kierunek, przedni powinien, bo są połączone równolegle.

 

Pozdrawiam

Shadok

Widzę Shadok że Otwock rośnie w siłę.Mam do ciebie pytanie ,jak sprawuje sie twój nolan.Zamierzam zmienić kask,ale nie wiem jaki kupić. Przejrzałem na forum stronę z kaskami ,ale tam każdy chwali jaki ma.Pozdr.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak sprawuje sie twój nolan.Zamierzam zmienić kask,ale nie wiem jaki kupić. Przejrzałem na forum stronę z kaskami ,ale tam każdy chwali jaki ma.Pozdr.

Ja swojego za bardzo chwalić nie będę :) ...

Mam model N41. Jest poprawny, ale gdybym teraz miał wybierać coś innego, wybrałbym pewnie szczękowca (ew. w wersji z odpinaną szczęką na gorące dni) albo inny model, a na pewno bez daszka (!) za to z osłoną na słońce. Odpięcie daszka uwolniło głowę od szarpania i extra-świstu wiatru, za to pod słońce ciężko się jeździ nawet w okularach. Wymysliłem sobie, że nakleję na górze szybki pasek z ciemnej folii (takiej do przyciemniania okien w samochodach i powinno ten problem rozwiązać.

Poza tym - jest ok. Nie mogę narzekać na hałas, jest przyzwoity - zresztą w trasy i tak zakładam słuchawki i nie mam problemu ze słuchaniem (z hałasem) nawet przy 160. Jest wygodny, dobrze leży, nie uciska... Jedyna w zasadzie wada to taka że są już inne fajniejsze...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy "Niebieska Ksiezniczka" (ktora przez ta nazwe wymyslona przez pewna Pania :icon_razz: chyba juz jednak nie zmieni koloru jak to mialem onegdaj w planach :wink: ) moze dolaczyc do tego szacownego grona ;) ;)

nie jest oczywiscie Shadowka tylko VTX-em 1300, ale na usprawiedliwienie mam, ze na kursie pare razy przejechalem sie Shadowem wersja 600 i co tu duzo mowic.. zarazilem sie Cruiserami, a pierwotnie mial byc np.Hornet czy inny naked:icon_twisted:

Pozdrawiam wszystkich,

jabsei

 

Pees. zlocik - fajny pomysl, gania ktos jeszcze na Mokotowie czy Ochocie VT lub VTX-em :wink: ;) ;) bo ja mam caly czas glod jazdy, tylko malo czasu, kruca bomba, malo czasu.. :P

Edytowane przez jabsei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...