Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pomysł podupada, a szkoda. Wystarczyło by ustalić miejsce i czas a reszta (browar i żarło :buttrock: )we własnym zakresie, przecież te 10 czy 15 namiotów się zmieści na przeciętnym polu namiotowym, stoisk handlowych i eskorty policji nie trza :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Ja też bym chętnie wpadł na takie spotkanie o ile będę miał wolne w robocie i akurat nie będę jeździł XT-kiem zamiast VT :)

 

Waldi - jeśli chodzi o organizowanie imprezy - nie mam w tym żadnego doświadczenia, a jak pomyślę o ganianiu i załatwianiu czegoś więcej niż rachunku na poczcie to mnie odrzuca. Albo... nie chce mi się?

Może wybrać jakiś zlot, i dogadać się z organizatorem np. w sprawie wydzielenia małego fragmentu terenu dla VT?

 

 

jeszcze dopisek - myślę że uda mi się też namówić dwóch znajomych, VT500 każdy.

 

Karwik

Edytowane przez Karwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga w niedziele lub sobotę około 10.00 proponuję wypad z bydgoszczy do kruszwicy(mysia wieża) potem do - inowrocławia (tężnie) następnie kąpiel j.WOJDAL i do domku jeśli jest ktoś chętny z okolic bydgoszczy lub dalej i ma ochote się przejechać niech da smska na nr 693 310 977 bo dojście do netu u mnie ciężkie aczkolwiek postaram się sprawdzić

jedyne co pewnie odfstraszy nas od wyjazdu to deszcz ulewny bo wtedy nie ma sensu się męczyć pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomysł podupada, a szkoda. Wystarczyło by ustalić miejsce i czas a reszta (browar i żarło :icon_mrgreen: )we własnym zakresie, przecież te 10 czy 15 namiotów się zmieści na przeciętnym polu namiotowym, stoisk handlowych i eskorty policji nie trza :wink:

 

Potrzebny jest tzw. spirytusmuwens, czyli ktoś kto się zakręci. Proponowałem Podlesice (Brodnica odpadła) - rezerwacje we własnym zakresie, przyzwoite pokoje, wyżerka na miejscu też przystępna i dobra, można namiot ew. rozbić, ze dwa bary z piwem w okolicy (klimatyczne nawet trochę), palenie gumy odpada. Jest tam parking strzeżony, ceny przyzwoite.

No i te dróżki w okolicy... Jest tam gdzie pojeżdzić.

Zlot gwiaździsty od rana w sobotę, potem integracja, w niedzielę parada po okolicy i gwiaździsty rozjazd. No i Szadowisko jak się patrzy.

Tylko termin? Mnie w zasadzie każdy prawie pasuje.

 

uwaga uwaga w niedziele lub sobotę...

 

A my w tym czasie zamierzamy we dwie VT (w tym jedna NTV) zdobyć szturmem zamek Krzyżtopór. Jak MB Pogodowa dopisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

Potrzebny jest tzw. spirytusmuwens, czyli ktoś kto się zakręci. Proponowałem Podlesice (Brodnica odpadła) - rezerwacje we własnym zakresie, przyzwoite pokoje, wyżerka na miejscu też przystępna i dobra, można namiot ew. rozbić, ze dwa bary z piwem w okolicy (klimatyczne nawet trochę), palenie gumy odpada. Jest tam parking strzeżony, ceny przyzwoite.

No i te dróżki w okolicy... Jest tam gdzie pojeżdzić.

Zlot gwiaździsty od rana w sobotę, potem integracja, w niedzielę parada po okolicy i gwiaździsty rozjazd. No i Szadowisko jak się patrzy.

Tylko termin? Mnie w zasadzie każdy prawie pasuje.

A my w tym czasie zamierzamy we dwie VT (w tym jedna NTV) zdobyć szturmem zamek Krzyżtopór. Jak MB Pogodowa dopisze...

 

 

:wink: myślę że jest to ciekawy pomysł.Będzie możliwość poznać się a szczególnie tych co blisko siebie mieszkają .A może uda si e zorganizoawć jakiś któtki wypad przy dobrym browarze.

A moze wrzucilby liste chetnych na "Shadowisko" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to będę musiał chyba w piątek wyjechać bo mam z 560km. Patrzałem na interii noclegi w podlesicach i znalazłem zdaje mi się fajne pole namiotowe, należące do tej samej firmy co Hotel Ostaniec.

 

http://www.gosciniecjurajski.pl/gj.html

 

Pokoje też tam są dla wygodnych :wink: parking strzeżony też. Gdyby to miejsce tzn Podlescie wypaliło jako miejsce spotkania ja byłbym za tym ośrodkiem, bo pod tym hotelem namiotu nie rozbiją co niektórzy w tym i ja, a żeby troche ludzi z shadowska mieszkało w jednym miejscu a inni w drugim to troche hu...owo.

Jeśli chodzi o termin to może 1 weekend lipca tzn 30.06-2.07? Chyba że za wcześnie, tylko nie 7-9.07 błagam, bo będe musiał wybierać pomiedzy Zlotem w Polanowie a Shadowiskiem.

Co Wy na to Shadowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

Ja to będę musiał chyba w piątek wyjechać bo mam z 560km. Patrzałem na interii noclegi w podlesicach i znalazłem zdaje mi się fajne pole namiotowe, należące do tej samej firmy co Hotel Ostaniec.

 

http://www.gosciniecjurajski.pl/gj.html

 

Pokoje też tam są dla wygodnych :wink: parking strzeżony też. Gdyby to miejsce tzn Podlescie wypaliło jako miejsce spotkania ja byłbym za tym ośrodkiem, bo pod tym hotelem namiotu nie rozbiją co niektórzy w tym i ja, a żeby troche ludzi z shadowska mieszkało w jednym miejscu a inni w drugim to troche hu...owo.

Jeśli chodzi o termin to może 1 weekend lipca tzn 30.06-2.07? Chyba że za wcześnie, tylko nie 7-9.07 błagam, bo będe musiał wybierać pomiedzy Zlotem w Polanowie a Shadowiskiem.

Co Wy na to Shadowcy?

Jeśli tyko dopisze pogoda to ja jestem chętny.Rzuciłem w internecie okiem na ten gościniec jurajski i potwierdzam że to fajne miejsce.Problem w tym czy będzie trochę chętnych.A miejsce jest dobre z uwagi na to że jest prawie w centrm Polski i każdy będzie miał taką (prawie)odległość do przebycia.Dobrze by było aby ktoś kto ma najbliżej tego miejsca ustalił szczegóły z właścicielem gościnca.Może to jakiś sztywniak i nie będzie pasowała mu taka kompania.Pomysł spotkania jest bardzo dobry. ,Ja chciałem wybrać sie do Mirosławic 30.06 na zlot Harleya tak z ciekawości zobaczyć ale odmówili mi tłumacząc że to spotkanie szlachty ze słomą w butach,dlatego trzeba ich olać i sami coś zorganizować.Oby przed 23.07,bo baba chce jechać na czterech kółkach nad morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to będę musiał chyba w piątek wyjechać bo mam z 560km. Patrzałem na interii noclegi w podlesicach i znalazłem zdaje mi się fajne pole namiotowe, należące do tej samej firmy co Hotel Ostaniec.

 

http://www.gosciniecjurajski.pl/gj.html

 

Pokoje też tam są dla wygodnych :wink: parking strzeżony też. Gdyby to miejsce tzn Podlescie wypaliło jako miejsce spotkania ja byłbym za tym ośrodkiem, bo pod tym hotelem namiotu nie rozbiją co niektórzy w tym i ja, a żeby troche ludzi z shadowska mieszkało w jednym miejscu a inni w drugim to troche hu...owo.

Jeśli chodzi o termin to może 1 weekend lipca tzn 30.06-2.07? Chyba że za wcześnie, tylko nie 7-9.07 błagam, bo będe musiał wybierać pomiedzy Zlotem w Polanowie a Shadowiskiem.

Co Wy na to Shadowcy?

 

No ja cały czas właśnie o tym! Gościniec jurajski! Hotel jak koś chce proszbrdzo, ale w samym gościńcu jest b fajnie, schludnie. Jeżdzimy tam teamem co roku i jesteśmy zadowoleni.

 

W 1 i 2 weekend lipca ja wypadam - urlop rodzinny.

Edytowane przez shadok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że bez pomysłodawcy prezesa shadoka zgrupowanie kadry :D nie może się odbyć, to co 14-15 lipiec? Jak się tam komu widzi się ten termin?

Ale ciekawe czy shadok będzie miał siły po tym uropie rodzinnym :) :)

 

Dobrze, że ośrodek jest "obcykany" to nie będzie żadnych niespodzianek.

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że bez pomysłodawcy prezesa shadoka zgrupowanie kadry :D nie może się odbyć, to co 14-15 lipiec? Jak się tam komu widzi ten termin?

Ale ciekawe czy shadok będzie miał siły po tym uropie rodzinnym :) :)

 

Dobrze, że ośrodek jest "obcykany" to nie będzie żadnych niespodzianek.

14-15 lipca mi pasuje.Jestem za .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...