Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

A może w końcu umówimy się na jakieś spotkanko w ładny dzionek gdzieś w środku Polski.Czekam na jakieś słowo od Was.Sugeruję weekend majowy. Co wy na to?

Pozdrawiam,

Wiesz, majowy weekend to chyba niezbyt dobry pomysł - jako że to kilka dni wolnego, część z nas może mieć jakieś plany na ten czas. No, w każdym razie ja tak mam :wink:

Ale np. sobota czy niedziela "po" - jest już bardziej realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCY ? Renegade ? czyżby SHOC przywiało gościnnie ? :buttrock: :icon_mrgreen: :flesje:

 

Candlekeep - większość ludzi z pod znaku CIENIA siedzi na SHOC.PL i tam się umawia na wyjazdy, więc spróbujcie poszukać w sieci kontaktu :lalag:

 

a taki najbliższy większy wyjazd jest planowany 08.05 do Bielska Podlaskiego - bedzie tam kilka tysi różnych moto i duuuuużo Shadowek. :crossy: :buttrock:

Edytowane przez kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCY ? Renegade ? czyżby SHOC przywiało gościnnie ? :buttrock: :icon_mrgreen: :flesje:

 

Candlekeep - większość ludzi z pod znaku CIENIA siedzi na SHOC.PL i tam się umawia na wyjazdy, więc spróbujcie poszukać w sieci kontaktu :lalag:

 

a taki najbliższy większy wyjazd jest planowany 08.05 do Bielska Podlaskiego - bedzie tam kilka tysi różnych moto i duuuuużo Shadowek. :crossy: :buttrock:

I to nie jest zły pomysł. Zamiast tutaj na siłę organizować 5 osób (bo fakt, że forum Shadow nie jest tu aż tak prężne, jak np. VTX), można podłączyć się do czegoś, co już jest "skrzyknięte".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadaczy shadow ja jestem posiadaczem od dzisiaj 750cm3 z 2004r i jest to mój dziewiczy motor ,chętnie bym sie spotkał z kim ze śląska względnie zagłębia rejestracje odbieram we wtorek więc na le-galu mogę dopiero po tych świętach śmigać :icon_biggrin: ,działam w klubie samochodowym i organizujemy zlot w maju, zwrócił się do nas jako klubu samochodowego ,grono motocyklistów z prośba aby rozwieść paczki do domów dziecka ,jakas akcja zorganizowana ,czy jest tu ktoś z tego grona na forum

pozdrawiam i czekam na odzew

Edytowane przez Prezes;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie da rady... Taka opona po załozeniu na felgę 170,zrobi się jajowata,i zyskasz tylko pogorszenie prowadzenia.Jeżeli to chciałes osiągnąć,to załóż... :banghead: Żeby było ok,trzeba by było założyć szerszą felgę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...