Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Shadowek.

 

Nosze się z zamiarem kupna vt 1100 (tej produkowanej od 1988 roku). Niedawno znalazłem taką która idealnie by mi odpowiadała zarówno pod względem wizualnym, zapewne mechanicznym, a także cenowym. Niestety spóźniłem się i ktoś mi ją podkupił :icon_mrgreen:.

 

Od jakiegos czasu na allegro widzę ogłoszenie:

 

http://www.allegro.pl/item310055054_vt_110...wany_w_pl_.html

 

Wygląda ciekawie, cenowo również jak najbardziej mi odpowiada. Jedyne co mnie niepokoi to to że ogłoszenie widnieje juz bardzo długo co mogłoby świadczyć iż jest z nią coś niewporządku. Czy któryś z Szanownych Forumowiczów miał może doczynienia z tym motocyklem?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

 

Ja też już dawno widziałem ten sprzęt, to że stoi to jednak o niczym nie świadczy. Słyszałem stąd i owąd, że ten Handlarz nie wciska ciemnoty więc może warto ugryżć tego sprzęta. Jeżeli, jak piszą, jest od pierwszego właściciela to powinna mieś komplet dokumentów od nowości, łącznie z książką serwisową. Pojedź, zobacz, i weź ze sobą kogoś kumatego, kto spojrzy na moto chłodnym okiem, bez emocji, które napewno będą Ci towarzyszyły w tym momencie :lalag:

 

Ja mam VT1100 z 1987, więc ten sam model, to jeden z najlepiej dopracowanych modeli Shadowki, jakie honda wypuściła na rynek. Model Spirit (po 1994), mimo nowego designu nosi jednak opinie bardziej zawodnego (pięciobiegowa skrzynia). Myślę, że dopuki nie pojedziesz, nie obejrzysz i nie posłuchasz maszynki nie będziesz wiedział czy warto. Moim zdaniem jeżeli wszystko jest jak piszą w ogłoszeniu to WARTO !!!

 

Do zobaczyska na asfalcie i daj znać jak kupisz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bracie :crossy:

Włodawa to moje rodzinne strony, mam ogromny sentyment do tamtych terenów. Dlatego miło powitać kolejnego motórzystę, jeszcze milej że właśnie z tamtąd, a jeszcze shadomaniak :buttrock:

Do zobaczyska na asfalcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Shadowmani!

Ja z takim zapytaniem.. Moja Shadowa to amerykański VT600 vlx z '99 roku, potrzebna mi klamka do sprzęgła, tylko nie wiem czy od europejskiego modelu nadda się do amerykańskiego. Ktoś się może orientuje? Pytałem mailem w sklepie gdzie mieli klamki europejskie i koleś mi napisał, że nie wie czy bedzie pasować. Nie chce wyrzucić kasy w błoto (6 dych droga nie chodzi :crossy: ) a nie mam gdzie sprawdzić.

 

Z góry dzięki za jakiś help :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to sa takie same klamki, spróbój nawiązać kontakt z kimś z Twoich stron kto ma 600-tkę, jak nie na forum to nawet na allegro poszukaj, może ktoś ma do sprzedania całe moto, pojedź i sprawdź

 

ewentualnie zapytaj mailem w tym sklepie gdzie już pytałeś, czy w razie gdy nie bedzie pasować mógłbyś zwrócić, będziesz w najgorszym przypadku do tyłu tylko koszty wysyłki, kto pyta nie błądzi :icon_razz:

 

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

I ja dołączam się do posiadaczy shadow-ek - jeśli mogę oczywiście :cool:

 

Nowy nabytek, także poczytam sobie, co tutaj nabazgroiliście :) Trochę czytania jest :buttrock:

 

Shadow VT 500 z 1989r. wersja amerykańska.

Pozdrawiam i szerokiej drogi życzę :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...