Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

To spotkanko na Jurze w przyszły weekend aktualne? Ktoś się wybiera? Ja chętnie pojadę, o ile pogoda się w miarę utrzyma.

 

Dokładnie! Jeśli będzie pogoda, chętnie pojadę!

 

Pozdrawiam!

Shadok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pamiętaj, że one NIE MAJĄ hydraulicznego kasowania luzów, jeśli sprzedawca będzie ci to wciskał, to znaczy że nie ma pojęcia co sprzedaje i co gorsza - nie regulował zaworów...

 

Np:

http://moto.allegro.pl/item134786612_honda...egro_1989r.html

 

Opis z sufitu, rocznik :bigrazz: , a cena "zimowa"...

 

Witam

 

Gość rzeczywiście przesadził do ten model wychodzil do 87 roku, a opis o osiągach i o kasowaniu luzów wziął żywcem z tej stronki http://chudzikj.republika.pl/VT500.htm.

Mam pytanie czy zna ktoś może ten motor: http://moto.allegro.pl/item136779217_honda_vt500c.html i czy warto oglądać.

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zna ktoś może ten motor: http://moto.allegro.pl/item136779217_honda_vt500c.html i czy warto oglądać.

Bez oglądania trudno powiedzieć... :bigrazz:

Wygląda ładnie, ale zdjęcia sa kiepskiej jakości. Malowana była? Choć to moż nic nie znaczyć. O ile wiem, często w tym modelu dochodziło do "obtłukiwania" baku kierownicą. W tej hondzie kierownica zresztą nie jest chyba oryginalna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to w piątek dołącze do Waszego zacnego grona Shadow-owców. Po długich poszukiwaniach znalazłem shadowke w niezłym stanie wartą swojej ceny, mam tylko nadzieję że sprzedający sie nie rozmyśli. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to w przyszłym sezonie dołącze do zlotów shadowek.

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dopisze, trzy lata temu smigalem VT800C, teraz jest na allegro do sprzedania, przez goscia, ktory kupil ja ode mnie, a teraz VT750C w pełnym rynsztunku

 

ps. co to za spotkanie, gdzie i kiedy :)

Edytowane przez buba6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to za spotkanie, gdzie i kiedy :notworthy:

Mieliśmy nadzieję na degustację najlepszego trunku na "S" w Podlesicach koło Kroczyc w najbliższy weekend. Decyzja czy wyjedziemy (Szatri i ja) podejmiemy pewnie w piątek - pogoda zaczyna sie popisywać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy nadzieję na degustację najlepszego trunku na "S" w Podlesicach koło Kroczyc w najbliższy weekend. Decyzja czy wyjedziemy (Szatri i ja) podejmiemy pewnie w piątek - pogoda zaczyna sie popisywać... :(

Shadok pozdrówcie Kroczyce i wypijcie za mnie piwo.Ja dzisiaj jadę na kołobrzeskie kurorty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

powracam z tematem przyszłorocznego spotkania pt. "Shadowisko 2007 - Spotkanie posiadaczy i fanów motocykli Honda Shadow"

 

Proponowany termin to:

 

39,30 VI - 1 VII 2007

 

lub

 

6,7,8 VII 2007

 

czyli piątek, sobota, niedziela

 

Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy w okolicach Otwocka, zakwaterowanie w domkach (z łazienkami), innych domkach (ze wspólnymi łazienkami), dla hardcorowców pod namiotem (niedaleko jest strumień :biggrin: ). Wyżywienie we własnym zakresie, biesiadowanie w karczmie na terenie ośrodka jak również w podgrupach.

 

Wstępne propozycje programowe:

piątek: przyjazd, wstępne piwko.

 

sobota: przybycie reszty uczestników, obiad i:

- np. rajd na orientację po okolicy (oczywiście po asfaltach :bigrazz: )?

- przejazd paradny po mieście?

- inne propozycje?

wieczorem oczywiście wspólne oglądanie telewizji... :wink: albo do wyboru jakis program dowolny (świniak z ogniska? kapela? taniec egzotyczny :rolleyes: ?),

 

niedziela: o świcie dobranocka, drzemka, dzień wolny (od stresów), pożegnanie, rozjazd itepe.

 

W trakcie planowana jest też sesja fotograficzna motocykli, a to w celach dydaktycznych.

 

Ponieważ NIE BĘDZIE TO TYPOWY ZLOT od chętnych będzie wymagana wcześniejsza rezerwacja, pewne wstępne zaangażowanie finansowe i co jeszcze się zobaczy, również zaakceptowania pewnych zasad które przedewszystkim umożliwią nieskrępowaną rozrywkę. Od razu też potwierdzam, że mogą być koszulki, ale bez nicków :icon_twisted: .

Zapraszam do wstępnej, niezobowiązującej dyskusji. Idzie zima, możemy od czasu do czasu coś stuknąć w klawiatury, jeśli faktycznie będzie zainteresowanie, to temat ruszy szybko razem z lodami na rzekach. Chciałbym żeby z tego wyszła fajna impreza, po niewielkich kosztach jednostkowych za to w dobrej kompanii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę, że dyskusja przez zimę jest jak najbardziej konieczna. Uważam również, że należy poinformować wszystkich o orientacyjnych kosztach imprezy (wpisowe), Ułatwi to późniejszą decyzję przyjazdu. Program spotkania jest OK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę, że dyskusja przez zimę jest jak najbardziej konieczna. Uważam również, że należy poinformować wszystkich o orientacyjnych kosztach imprezy (wpisowe), Ułatwi to późniejszą decyzję przyjazdu. Program spotkania jest OK.

Pozdrawiam

 

Masz rację co do kosztów. Postaram się jakoś skomponować takie wyliczenie, choć nie na osobę, a na całą imprezę. Wtedy oczywiście można będzie zasymulować koszt dla imprezy na 20, 30 50 czy 80 osób. 80 - bo tyle jest miejsc w domkach :icon_razz:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mnie dzis spadl snieg i -4st na termometrze (odczuwalna -11:). Ale wciaz sporo rowerzystow i nawet widzailem jednego motocykliste i widok tego desperata przypomnial mi ze dawno nie zagladalem swiadomie na forum.

Panowie,

powracam z tematem przyszłorocznego spotkania pt. "Shadowisko 2007 - Spotkanie posiadaczy i fanów motocykli Honda Shadow"

...

Pozdrawiam

Idea sluszna popieram!

Wtedy oczywiście można będzie zasymulować koszt dla imprezy na 20, 30 50 czy 80 osób. 80 - bo tyle jest miejsc w domkach ;)

nie chce siac defetyzmu, ale Shadok, miej na uwadze, ze deklaracje na forum czesto nie ida w parze z czynami (raczej nastawialbym sie na 10 niz 80 osob). a forma ostatniego shadowiska zaowocowala super spedzonym czasem, w gronie wspanialych ludzi, bez niepotrzebnego martwienia sie o nick'i na koszulkach i zwiazanych z nimi kosztami i bluzgami;)

pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...