Skocz do zawartości

jakie świece


Rekomendowane odpowiedzi

mam gsxr750 olejaka według katalogu maja być świece ngk jr9c i takie kupiłem ale oazuje sie ze mają one za grube gwinty i niemoge ich wkręcic, jakie inne świece moge założyć ???

żadzwoń do serwisu SUZUKI i podaj numer VIN a dowiesz się jaki w końcu masz motocykl

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąśnie z winu wychodzi ze to jest model gr77b i wszystko ok tylko ku..a te gwinty na świece sa małe a te z katalogu mają szersze.jezdze teraz na cr10ek i niewiem czy moje problemy z motocyklem po rozgrzaniu niesą spowodowane tym ze ma złe świece bo jak sie zagrzeje to sie krztusi dławi i gasnie na jałowym. chciałem zmienic swiece i niemoge bo teraz niewiem na jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyglada, ze masz zmieniona glowice lub caly silnik. Swiece CRxxEK to swiece od GSXFa. Moze wiec dostales silnik od duzego jajka???

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik wygląda ze jest z tego samego rocznika co moto bo w nowszych były inne dzwigienki zaworowe.

moto przywiezione z niemieckiego toru ma sportowe wałki i dysze w gaznikach. jakby to był silnik od gsxfa to niemiałby takiej mocy a jezdze na cr10ek bo mi w zeszłym roku w motorlandzie złe świece sprzedali i przez to chyba ten silnik ta pierdzieli sie, tylko niewiem jakie mam teraz kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sprawdziłem wg katalogu i faktycznie wg katalogu do Twojego rocznika wchodzi świeca z gwintem 12mm (DENSO X27ETR), do rocznika 90-95 wchodzi mniejsza świeca o średnicy gwintu 10mm (U31ETR lub U27ETR przy "city driving").

 

DENSO U31ETR to odpowiednik NGK CR10EK, DENSO U27ETR to odpowiednik NGK CR9EK.

 

Mam nadzieję że pomogłem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...