Skocz do zawartości

Cos o Hondzie XL 350R ?


Rekomendowane odpowiedzi

No więc jak w temacie. Planuje zakup jakiegoś drugiego,mocniejszego moto tylko i wyłącznie po to,żeby móc troche poszaleć na polach ale oczywiście z umiarem,bo to już mocy trochę będzie. Zaraz się pewno pojawią opinie,że takie 350ccm to za mocne dla mnie czy coś... Ale nie martwcie się o mnie,bo nie o to w tym temacie proszę. Chcialbym się dowiedzieć czegoś o tym moto i czy się w ogole opłaca je kupować ? Może to po prostu skarbonka ? Ewentualnie co jest godnego polecenia w cenie do max 4tys zł ? I najlepiej 4T,bo 2T to koszta wychodzą za duże na dluższą metę jak tak pomyślałem o jakimś crossie 125ccm,a 250ccm 4T raczej ciężko wyrwać i stąd też pomysł na takie coś jak w linku..

Pozdro i licze na pomocne odpowiedzi.

 

aa i jeszcze link :

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=97204545

Edytowane przez stormraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym z linka myślałem tylko w wypadku gdyby sprzedający spuścił sporo z ceny,a że do Zabrza mam blisko to zawsze się przejechać można. Papiery lepiej,żeby były,bo pewność,że nie kradziony ale bez się też obejde,bo i tak poza pola się wybierać nie będę. A to co ty w linku podałeś to już oglądałem ale niestety do Jednorożca mam zdecydowanie za daleko,żeby jechać po moto tylko na pola. Wracając do tej hondy xl 350r, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym moto ? Bo mi to wygląda jak pomniejszona xl 600,z ktorą mam miłe doświadczenia.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel z którym jeźdze ma takie moto. Nawet ześmy go remontowali tej zimy.

Tlok ,pierscionki ,zawory. Bardzo prosty silnik w budowie i obsłudze ( tylko po h.j zamontowali te 2 gaźniki),

można go wyjąc , wyremontować ,złozyć w 1 dzień , jak masz części (nie ma problemu wszystko do 1 tyg.)

co do awaryjności to ma go rok i był kupiony wiadomo ,że do remontu, ale myślę,że to pewna konstrukcja,

bo w miarę przejrzysta. Co do terenu to ma dobry kop i moment , jak nie zależy ci na 140 godz. daj większą zębatkę w tył (np 48) , wrażenia super , jak 600-ka. ,V max. 100.

Jak chcesz więcej to dam Ci jego adres , teraz nie znam poczty , bo z nim gadam, a nie pisze bo mieszka blisko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...