Skocz do zawartości

Prostowanie felgi / jakie opony ?


Nab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać gdzie można wyprostować przednią felgę od GS 500 w okolicach Krakowa/Katowic. Skrzywienie nie jest duże ale przez nie ucieka mi powietrze :/

Przy okazji chciałem się zapytać jakie opony wstawić do GS. Moje mają już 5 lat a w dodatku do tylniej wbił się gwóźdź :icon_mrgreen: W grę wchodzą tylko nowe oponki.

 

Pozdrawiam

Nab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji chciałem się zapytać jakie opony wstawić do GS. Moje mają już 5 lat a w dodatku do tylniej wbił się gwóźdź :icon_mrgreen: W grę wchodzą tylko nowe oponki.

 

 

Jesli chodzi o nowe opony do GS'a to nie znajdziesz chyba nic co ma lepszy stosunek jakosc/cena od Pirelli Sport Demon. Dzisiaj w firmie założyliśmy taki komplet jednemu z forumowiczów (niestety zapomniałem nick'a), na dniach będziemy zakładali takie same opony do GPZ 500, więc będziesz mógł się podpytać o wrażenia z jazdy.

 

Do swojej Suzi też na dniach zakładam Sportdemony (w rozmiarze 110/80 + 150/70) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

 

Ja mam takie w swojej GS-ce od zeszłego sezonu. Nie mogę ich porównać do innych, bo to jest mój pierwszy prawdziwy motocykl, ale wydają mi się bardzo dobre. Zakręty pokonuję na nich bez problemu-już kilka razy nawet tak się kładłem, że czymś lekko dotknąłem podłoża (może podnóżkiem, nie wiem) Za tę cenę myślę, że warto je nabyć. Przynajmniej ja nie narzekam, choć jeśli chodzi o samochodowe opony tej marki to nigdy więcej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem zapytać gdzie można wyprostować przednią felgę od GS 500 w okolicach Krakowa/Katowic. Skrzywienie nie jest duże ale przez nie ucieka mi powietrze :/

Przy okazji chciałem się zapytać jakie opony wstawić do GS. Moje mają już 5 lat a w dodatku do tylniej wbił się gwóźdź :icon_razz: W grę wchodzą tylko nowe oponki.

 

Pozdrawiam

Nab

pirelli sport demon, albo dunlop arrowmax gt501 - sa troche drozsze,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...