Skocz do zawartości

Witam wszystkich


piotr_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zalogowany na forum od kilku dni i chcę się Wam przedstawić. Jako zapalony miłośnik motoryzacji zaczynałem swoją przygodę z "samojazdami" dawno, dawno temu od składaka z silniczkiem "gnom", śmieszny sprzęt coprawda, pod górkę trzeba było dodatkowo pedałować, ale moje pierwsze doświadczenia jako mechanik, związane są właśnie z tym wynalazkiem. Później była poczciwa WFM-ka, a później długo, długo nic. A ponieważ z wykształcenia i zamiłowania jestem inżynierem, i fascynuje mnie wszystko co warczy (nawet kosiarka spalinowa), trzy lata temu kupiłem virażkę 535 i zacząłem do nowa. I TO BYŁO TO. To nie to co zamknięta puszka. Zaraziłem swoim zamiłowaniem moich synów: Przemka- 17 lat, Suzi GN250 i Konrada- 12 lat, terminuje na Aeroxie. A ja od tygodnia jestem posiadaczem pięknej złotej Yamahy Drag Star 1100 classic z 2004r, jeszcze nie dotartej. Zrobiłem nią dopiero ok. 250 km, więc poznaję ją, ale już dziś mogę stwierdzić, że jest bajeczna. Jest lepsza od kobiety, bo dobrze się prowadzi, jest posłuszna, nie grymasi i nie obciąża zbytnio portfela.

Pozdrawiam wszystkich pędzących na dwóch kółkach. Piotr, okolice Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Piotrze.

Przypuszczam, że wiem co czujesz. Moja również niedotarta "baśń z 1001 nocy" przejechała dopiero 600 km, ale ile daje radości.

Nie piszesz czy jest już doposażona, czy jeszcze dziewicza?

Gdyby jednak przed Tobą stały zakupu "oprzyrządowania" byłbym wdzięczny o dzielenie się tym z nami. A z której strony Odzi pomieszkujesz? Może się spotkamy na trasie, lubię pomykać w okolicach Owicza.

Pozdrawiam. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny motocykl, az serce roscie. Syn bedzie podkradal maszyne :icon_mrgreen:

 

Przypłaciłby ciężką młodzieńczą deprechą, gdybym nie pozwolił mu zrobić kilku pętelek po podwórku. Gęba mu sie śmiała od ucha do ucha :icon_mrgreen: Pozdro

 

piotrze pochwal się jakimiś zdjęciami!

gratuluję!!

 

chetnię jutro coś wrzucę, bo to piękna sztuka, 2004, 1400km w momencie zakupu, przywieziona z Niemiec od dealera. Wyposażona w oryginalne dodatki> sissybar, sakwy ze stelażami, małe gmole. Wiem, że dużo jeszcze przede mną.

Dzięki za miłe przyjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, bo to piękna sztuka, 2004, 1400km w momencie zakupu, przywieziona z Niemiec od dealera. Wyposażona w oryginalne dodatki> sissybar, sakwy ze stelażami, małe gmole.

 

Hmmmm.... :icon_mrgreen: ...rozmarzyłem się...

Serdeczne gratulacje.

Do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...