Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest plan zrobienia małego zlota w Łegu Tarnowskim koło warsztatu pewnego mechanika jak będę jechał na regulacje gaźników - znaczki zlotowe będą gotowe na wyjazd z dębicy, jak będzie więcej info oczywiście powiadomie dokładnie kiedy

 

 

Mechanik na prawdę sympatyczny. Ponoć bardzo dobry w swoim fachu i szczególnie w silnikach boxer czy jakieś podobne :icon_rolleyes: Dużo tego typu maszyn.

 

Ale gdzie tam zlot ? Hmm nie widziałem tam jakiegoś większego miejsca .. Jak masz jakieś info to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nici z wyjazdu do Łegu Tarnowskiego ... ale za to wyjazd na Kraków w tym samym celu i nei tylko 9 lipca rano (poniedziałek) na 1 dzień całą mega grupą mycior&voti i oczywiście jak ktoś chce jechać to zapraszamy - przelotowa ok 100km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mielca jakies zabytki sie wybieraja do Leska, jak sie uda to tez do nich dolacze, wyjazd podobno w piatek ok. 16.00 (dane nie potwierdzone)

p.s. macie jakas stronke ze szczegolami atrakcji na tym zlocie?

Edytowane przez WAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do info

http://www.southerner.pl

 

" W tym samym miejscu co zwykle (AMFITEATR), w terminie 6-8 lipca. W piatek i sobote zagra kilka dobrych kapel, w sobote odbędą się zawody STRONG MAN z udziałem polskiej czołówki m.in."ROBERT "MAXIMUS", SZCZEPAŃSKI, IRENEUSZ KURAŚ (stadion sportowy w Lesku).

 

- parada drogami bieszczad z postojem na koronie zapory "SOLINA" - pole namiotowe - park maszyn - dobra tania gastronomia - koncerty

 

STRONG MAN - wstęp gratis oraz (zawody na najsilniejszego uczestnika zlotu) - napady na bieszczadzką kolejkę(ulice leska), - namiot z dobra muzą do białego rana oraz NIESPODZIANKA!!! wjazd: 35zł kierowca, 25zł plecak."

I reszta informacji o festiwalu:

http://www.lesko.pl/pl/nowosci/96

 

"występują:

"JOHNNY WALKER" - country

"AFERA BLUES BAND" - blues

"KURTYNA SIEMIRADZKZIEGO" - rock

 

/prowadzenie: Jacek Wojciechowski/

 

7.07. (sobota) godz. 20:00 amfiteatr - koncert zespołów:

 

występują:

KATARZYNA BOCHENEK i "BLACK HORSE" - country

BODER i GRUPA "KLAKSON" - country

"OBSTAWA PREZYDENTA" - blues, rock

"RAŻENI PIORUNEM" - rock

 

/prowadzenie i recital: Karol Płudowski/

 

Imprezy towarzyszące:

Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

Piknik sportowo-rekreacyjny "POJEDYNEK GIGANTÓW" Zawody Strong Men - stadion SANOVII - 7.07. godz. 15:00 - organizator: Klub motocyklowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porobiło... "jak kurczęta na mrozie" hehe

w sobote nie dam rady bo mam robote do 19...

 

widze że masz podobną Honde jak moja NSR, może sie kiedyś gdzieś razem zgadamy na jakiś wypad ?

jak coś to pisz 8205760

 

Witam,

 

Z góry przepraszam ale z rana przed zlotem musiałem jeszcze zatankować do Etki i przez przypadek zalałem za dużo miksolu i jak maszyna była zimna to troszkę dymiła ;)

 

A tutaj kilka fotek z mojego aparatu z Frysztaka :

 

http://members.lycos.co.uk/damianetz/Zlot%20Frysztak%202007/

 

Widze że jesteś z moich okolic, może zorganizujemy jakąś ekipe i sie gdzieś wybierzemy, jak coś to pisz 8205760 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...